IV liga kobiet – Ślęza III bez punktów w Lubinie

W rozegranym w Lubinie meczu 2. kolejki rozgrywek IV ligi kobiet, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Femgolem 1:2.

Trener Violetta Biegańska – Mecz był w naszym wykonaniu dosyć nierówny. W pierwszej połowie mieliśmy problem z wykreowaniem składnej akcji zagrażającej bramce przeciwniczek. Tracimy pierwszą bramkę w 15’ po błędzie indywidualnym przy otwarciu gry. Dopiero wyrównujący gol Zuzy dodaje nam wiatru w żagle. Druga połowa wyglądała podobnie. Ponownie błąd w okolicy naszego pola karnego doprowadza do straty bramki. Ostatnie 15’ meczu pokazało inne oblicze zespołu Ślęzy – walka i determinacja dziewczyn pozwoliła stworzyć wiele szans na zdobycie gola. Niestety to nie wystarczyło, żeby wywieźć punkt z Lubina.

FEMGOL LUBIN – ŚLĘZA III WROCŁAW 2:1