Niezły mecz i wysokie zwycięstwo Ślęzy II

W sparingowym meczu żeńskich zespołów, Ślęza II Wrocław wygrała z Kolektywem Radwanice 4:0.

Po remisie i porażce, w swoim trzecim meczu sparingowym i zarazem trzecim pod kierunkiem trenera Łukasza Wawrzyniaka, zespół rezerw Ślęzy odniósł pierwsze zwycięstwo. Nasza drużyna była dziś zdecydowanie lepsza ligowego rywala. Podobać się mogła zwłaszcza pierwsza połowa w wykonaniu żółto-czerwonych. W niej wrocławianki przeprowadziły sporo składnych akcji, kończonych strzałami. Pierwsze dwie bramki były autorstwa Juli Zonenberg, a ta sama zawodniczka miała jeszcze kilka innych dogodnych okazji. Miały też je i jej koleżanki, ale dopiero w ostatniej akcji przed przerwą, wynik podwyższyła Mela Puzio. Po zmianie stron i licznych zmianach w składzie, gra 1KS-u stała się bardziej chaotyczna, choć dalej nasz zespół przeważał. Jedynego gola w tej odsłonie, ustalającego końcowy rezultat, strzeliła Emilia Zych.

ŚLĘZA II WROCŁAW – KOLEKTYW RADWANICE 4:0 (3:0)

1:0 J. Zonenberg 11′
2:0 J. Zonenberg 27′