Pati i Ola półfinalistkami konkursu Miss Dolnego Śląska 2020

Nie wszyscy wiedzą, że dwie piłkarki Ślęzy Wrocław – Patrycja Piotrowska i Aleksandra Kucharska – stanęły w szranki konkursu Miss Dolnego Śląska 2020.

 

„Konkurs Miss Dolnego Śląska to wydarzenie, które cieszy się niepodważalną renomą wśród znawców świata piękna i mody oraz jest najważniejszym i najbardziej prestiżowym konkursem piękności w woj. Dolnośląskim.” – Tak czytamy na stronie organizatora tego konkursu, który w tym roku ze względu na zaistniałą sytuację, póki co odbywa się w formie wirtualnej. W ten sposób wyłonione zostały półfinalistki, wśród których znajdują się dwie doskonale nam znane, urocze dziewczyny grające w piłkę w zespole Ślęzy Wrocław. Na konkursowym profilu wszystkie kandydatki się przedstawiają, a nasze dziewczyny tak o sobie mówią :

Patrycja Piotrowska

Wzięłam udział w wyborach Miss Dolnego Śląska, ponieważ chciałam spróbować czegoś nowego, poznać nowe osoby i zdobyć nowe doświadczenie.

Idealna Miss to osoba, która jest tak samo ładna w środku jak i na zewnątrz jest pewna siebie i potrafi dążyć do celu.

Inspirują mnie ludzie, którzy mają swoje pasje, wiedza czego chcą w życiu i bez względu na wszystko uparcie podążają za marzeniami.

Moim największym marzeniem jest zostać aktorka i żeby moje cele związane ze sportem zostały spełnione.

 
Aleksandra Kucharska

Wzięłam udział w wyborach miss, ponieważ lubię sprawdzać siebie na różnych płaszczyznach, nieustannie się rozwijać, nie stać w miejscu i dążyć do upragnionych celów.

Idealna miss to kobieta znająca swoją wartość, dążąca do upragnionych celów, nie bojąca się nowych wyzwań, inteligentna i kochająca kontakt z ludźmi osoba.

Inspirują mnie osoby, które żyją pasją, nigdy się nie poddają są sumienne i niosą pomoc dla innych bezinteresownie.

Moim największym marzeniem jest zostać zawodową piłkarką i razem ze swoją drużyną grać na najwyższym stopniu rozgrywkowym. Być autorytetem dla innych piłkarek, udowadniać innym, że swoją ciężką pracą można dojść na szczyt.

 
Nam pozostaje kibicować  dziewczynom i życzyć im powodzenia w konkursie. Z drugiej strony troszkę żałujemy, że do konkursu zgłosiły się tylko Ola i Pati, bo każdy kto zna nasz zespół wie doskonale, że równie uroczych zawodniczek jak te dwie,  w zespole Ślęzy jest dużo, dużo więcej.