Poznajmy się: Kornel Traczyk

W naszej ankiecie, w której poznajemy bliżej piłkarzy Ślęzy Wrocław tym razem udział wziął Kornel Traczyk.

 

Moja przygoda z piłką rozpoczęła się…  W zasadzie nie pamiętam momentu kiedy się to zaczęło więc śmiało mogę założyć, że od początku. Na „poważnie” jednak w drugiej klasie podstawówki wynegocjowałem umowę z Tatą, że jak zrobię 20 „żonglerek” to mnie zapisze do klubu. Ciężko trenowałem, aż się udało, a pierwszym moim klubem było Wiko Wrocław.

Moim piłkarskim idolem z dzieciństwa był…  Andreas Iniesta bezkonkurencyjnie.

Czy oprócz piłki nożnej istnieje jakiś sport, o którym możesz powiedzieć, że jesteś w nim dobry?  Myślę że byłoby to pływanie, na wodzie się unoszę, więc chyba idzie mi całkiem nieźle co?

Ulubiony program telewizyjny z dzieciństwa? „Dom nie do poznania” zawsze po powrocie ze szkoły.

Moja ulubiona drużyna to: „Odra Ratowice” jakby istniała. Z drużyn, które wszyscy znają to Barcelona i Skra Wojnowice!

Mój największy autorytet to…  W zależności od płaszczyzny zainteresowań: Andres Iniesta, Viggo Mortensen, KeanuReeves i Jordan Peterson.

Ulubionym i najbardziej nielubianym przeze mnie przedmiotem w szkole były…  Ulubiona Matematyka i Informatyka o WF chyba nie muszę wspominać. Najgorsze to zdecydowanie j. polski i niemiecki.

Moją ulubioną potrawą/ napojem jest… Ulubioną potrawą jest kebabryba z ziemniakami i kapustą kiszoną. Napojem jakkolwiek dziwnie to nie zabrzmi woda Aqua Panna.

Muzyka jakiej najchętniej słucham… Lata 60!

Ulubionym filmem/ książką jest… Zarówno ulubionym filmem jak i książką jest „Władca Pierścieni”

Miejsce gdzie najbardziej chciałbym jechać na wakacje…  Z odleglejszych miejsc to Papua-Nowa Gwinea, a z łatwiejszych do realizacji Islandia i Norwegia.

Gdyby nie futbol… To zdecydowanie najtrudniejsze pytanie. Przez czas poświęcony piłce nożnej, połowy rzeczy nie poznałem ani w połowie tak dobrze jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z nich poznałem w połowie tak dobrze, jak na to zasługują. Jednak jakbym miał możliwość ponownego wyboru to poszedłbym znowu ścieżką futbolu. (Mówiłem już, że  lubię Władcę Pierścieni?)

Mój najlepszy sposób na ciekawie spędzony czas w dobie koronawirusa to… Oj książki, mnóstwo książek i nauka, ale zgodna z zainteresowaniami, a więc sprawiająca przyjemność i dająca satysfakcję.

Przestrzegasz diety w okresie przerwy od gry? Jasne! Teraz jest łatwiej jej przestrzegać niż kiedykolwiek. Czasu dużo na przygotowanie jedzenia a fast-foody pozamykane to i nic nie kusi.