Podsumowanie 10. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Dwa prowadzące zespoły doznały w 10. kolejce porażek, przez co tabela III ligi (grupa 3) mocno się spłaszczyła.

PIAST ŻMIGRÓD – SKRA CZĘSTOCHOWA 0:1
Piast jest w kryzysie, bo trzecia z rzędu porażka najdobitniej o tym świadczy. Tymczasem Skra pokazała, że potrafi też zwyciężać nie tylko na własnym boisku.

LECHIA DZIERŻONIÓW – KS POLKOWICE 1:0
Lechia wygrała skromnie, ale w pełni zasłużenie. Polkowiczanie byli w tym spotkaniu faworytem i gdyby wygrali zostaliby liderem. Póki co muszą jeszcze jednak obejść się ze smakiem.

RUCH ZDZIESZOWICE – STAL BRZEG 1:0
Ruch przełamuje swoją niemoc w prestiżowych derbach Opolszczyzny. Stal przegrywa drugi mecz z rzędu, a mimo to pozostaje liderem.

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – POLONIA GŁUBCZYCE 2:0
Rewelacyjnie spisujący się beniaminek z Tarnowskich Gór, po zwycięstwie z ostatnią w tabeli Polonia, dołączył do ścisłej czołówki w tabeli.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – MIEDŹ II LEGNICA 2:3
Legniczanie doskonale weszli w to spotkanie, bo już po 13 minutach prowadzili 2:0. Pniówek zdołał się pozbierać jeszcze przed przerwą, nie tylko odrabiając straty, ale też zdobywając gola na wagę zwycięstwa.

FALUBAZ ZIELONA GÓRA – STAL BIELSKO-BIAŁA 2:2
Zielonogórzanie nie przegrali czwartego z rzędu meczu. Mimo to z zdobytego punktu satysfakcji nie odczuwają, bo nie pozwolił im on na wydostanie się ze strefy spadkowej.

ZAGŁĘBIE II LUBIN – STILON GORZÓW WLKP 0:1
Lubińska młodzież nie sprostała Stilonowi, który choć jest beniaminkiem, to coraz bardziej zgłasza aspiracje do odegrania znaczącej roli w rozgrywkach.

GÓRNIK II ZABRZE – REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:2
Rekord ustawił sobie ten mecz już w pierwszej połowie. W drugiej części spotkanie było już bardziej wyrównane, lecz jedyne na co było stać gospodarzy, to zdobycie gola kontaktowego.

ŚLĘZA WROCŁAW – UNIA TURZA ŚLĄSKA 3:0