Podsumowanie 15. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Pięć zwycięstw gospodarzy i dwa gości, to bilans 15. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3).

W 7. meczach strzelono 25 br4amek, co daje średnią 3,57 gola na mecz. Wydarzeniem kolejki jest pierwsze domowe zwycięstwo Piasta Żmigród.

POLONIA BYTOM – LECHIA ZIELONA GÓRA 2:0
Korzystając z faktu, że mecze odbywają się bez publiczności, Polonia powróciła na swój obiekt przy Olimpijskiej i był to powrót udany. Obydwa gole bytomianie zdobyli przed przerwą.

ZAGŁĘBIE II LUBIN – REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:2
Gospodarze jako pierwsi zdobyli gola w ty6m starciu, ale potem trafiali już tylko przyjezdni.

LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ – FOTO-HIGIENA GAĆ 3:2
W minionym tygodniu w Gaci doszło do zmiany trenera. Grzegorza Dorobka zastąpił Marcin Koszerny i w pierwszym meczu pod jego wodzą wydawało się, że efekt „nowej miotły” może zadziałać, bo goście do 56 min. prowadzili 2:0. Końcowe fragmenty meczu należały jednak do miejscowych, którzy na własnym obiekcie wygrali dopiero drugi raz.

POLONIA-STAL ŚWIDNICA – MIEDŹ II LEGNICA 1:0
Skromne, ale jakże ważne zwycięstwo beniaminka, które daje świdniczanom nadzieję na lepszą przyszłość.

PIAST ŻMIGRÓD – ROW 1964 RYBNIK 6:0
Ostatni raz Piast wygrał u siebie 2. listopada 2019 roku. Potem przez rok ta sztuka żmigrodzianom się nie udawała, a gdy wreszcie się przełamali, to uczynili to z przytupem. ROW kończył to spotkanie w dziewiątkę, po dwóch czerwonych kartach, jakie ujrzeli piłkarze tego zespołu. Nie miało jednak większego wpływu na końcowy rezultat, bo pierwszą z nich arbiter pokazał przy stanie 4:0.

GÓRNIK II ZABRZE – PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 0:2
Trwa doskonała passa Pniówka, który wygrał czwarte z rzędu spotkanie. Rezerwy Górnika tymczasem znalazły się w strefie spadkowej.

RUCH CHORZÓW – GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 5:1
Gwarek może chciał, ale nie miał żadnych argumentów by przerwać serię zwycięstw Ruchu, który w sobotę zdobył siódmy z kolei komplet punktów.

ŚLĘZA WROCŁAW – POLONIA NYSA przełożony na 18.11.2020.