Podsumowanie 2. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Cztery zwycięstwa gospodarzy i pięć gości, to bilans 2. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3).

W porównaniu z 1. kolejką, w minionej piłkarze poprawili celowniki strzelając 30. bramek, co daje średnia 3,33 gola na mecz. Trzy zespoły mają na swoim koncie komplet punktów, z tym że liderujący w tabeli LKS, może poszczycić się takim stanem posiadania, dzięki weryfikacji wyniku meczu ze Ślęzą. Również trzy zespoły punktów jeszcze nie zdobyły, a żaden z beniaminków nie zdołał jeszcze odnieść zwycięstwa.

WARTA GORZÓW WLKP. – POLONIA BYTOM 0:2
Warta dzielnie broniła się do 71 minuty, ale ostatecznie musiała uznać wyższość faworyta.

PIAST ŻMIGRÓD – REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:1
Oba zespoły miały swoje sytuacje, ale tylko Rekord potrafił zamienić jedną z nich na gola, który okazał się golem zwycięskim.

LECHIA ZIELONA GÓRA – ZAGŁĘBIE II LUBIN 2:4
Mecz, który wydawać się mogło, że Lechia ma pod kontrolą, bo do 66 minuty prowadziła 2:0. Tymczasem, młody lubiński zespół nie tylko odrobił straty, ale też strzelił kolejne gole, dzięki czemu zabrał komplet punktów ze sobą.

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – STAL BRZEG 2:1
Stal była bliska wywiezienia punktu z Tarnowskich Gór, ale na przeszkodzie ku temu stanęło samobójcze trafienie w 84 minucie.

FOTO-HIGIENA GAĆ – LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 0:1
Naszpikowany gwiazdami LKS znów strzelił tylko jednego gola, ale póki co to wystarcza.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – KARKONOSZE JELENIA GÓRA 3:1
W Pawłowicach niespodzianki nie było, ale trudno było się takiej spodziewać, po tym jak piłkarz Karkonoszy otrzymał czerwoną kartkę już w 18 minucie.

MKS KLUCZBORK – GÓRNIK II ZABRZE 2:1
MKS wreszcie wygrał u siebie, co po raz ostatni miało miejsce na początku kwietnia. Gospodarzom było łatwiej o trzy punkty, po tym jak zawodnik rezerw Górnika w 67 min. ukarany został czerwoną kartką.

ODRA WODZISŁAW ŚL. – MIEDŹ II LEGNICA 1:3
Po pierwszej połowie beniaminek prowadził 1:0 i wydawać się mogło, że jest bliski odniesienia zwycięstwa. Tak się jednak nie stało, bo po przerwie do głosu doszli legniczanie.

ŚLĘZA WROCŁAW – CARINA GUBIN 6:0