Podsumowanie 4. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Cztery zwycięstwa gospodarzy, trzy gości i dwa remisy, to bilans 4. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3).

Już tylko rezerwy Rakowa legitymują się kompletem punktów, a oprócz nich porażki nie zaznał jeszcze Pniówek. Wciąż bez punktu pozostają za to rezerwy Chrobrego, a pierwszego zwycięstwa w sezonie nie doczekały się jeszcze zespoły Miedzi II i LKS-u. W 4. kolejce zespoły po raz kolejny zaprezentowały dobrą skuteczność, strzelając 33 bramki, co daje średnią 3,66 gola na mecz.

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA – STILON GORZÓW WLKP. 4:0
Stilon trzymał się dzielnie przez pierwszą połowę, ale w drugiej lider rozwiązał worek z bramkami.

LKS GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ – CARINA GUBIN 0:2
Przed tym meczem, żaden z zespołów nie miał na koncie zwycięstwa w tym sezonie, a po nim, ma je już Carina. Ostatni kwadrans tego pojedynku goście grali w liczebnej przewadze, po czerwonej kartce jednego z miejscowych zawodników.

MKS KLUCZBORK – PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 2:3
Mecz trzymał w napięciu do samego końca, a ostatecznie górą w nim był świetnie spisujący się od początku sezonu Pniówek.

WARTA GORZÓW WLKP. – POLONIA NYSA 2:2
Gdy goście strzelili gola w 89 min. to wydawać się mogło, że zabiorą komplet punktów ze sobą, a tymczasem już w 5. minucie doliczonego czasu miejscowi zdołali wyrównać.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – ODRA WODZISŁAW 2:2
Największa niespodzianka tej kolejki, a niewiele brakowało do sensacji, bowiem Odra prowadziła w tej potyczce do 80. minuty.

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – MIEDŹ II LEGNICA 4:1
Mecz praktycznie rozstrzygnięty został w pierwszej połowie, po której Gwarek prowadził już 3:0.

CHROBRY II GŁOGÓW – POLONIA BYTOM 0:2
Pełna dominacja faworyta, a końcowy wynik stanowi najmniejszy wymiar kary dla beniaminka.

GÓRNIK II ZABRZE – LECHIA ZIELONA GÓRA 3:1
Zielonogórzanie stracili pierwsze punkty w sezonie, bo lepszym w tym starciu był zespól rezerw Górnika.

ŚLĘZA WROCŁAW – STAL BRZEG 3:0