Prezentujemy niezbędnik kibica grupy trzeciej III ligi!

Po raz pierwszy oddajemy w Wasze ręce niezbędnik kibica przygotowany na pierwszą rundę sezonu 2019/2020. W naszej publikacji znaleźć można wiele ciekawych treści.

Przede wszystkim oczywiście to, co ważne dla każdego kibica Ślęzy Wrocław – sylwetki wszystkich zawodników występujących w obecnych rozgrywkach w żółto-czerwonych barwach. Pełne ciekawostek profile każdego z podopiecznych Grzegorza Kowalskiego okraszone są zdjęciami z sesji zdjęciowej naszych piłkarzy.

Nie mogło zabraknąć również podstawowych informacji oraz składów pozostałych 17 drużyn rywalizujących ze Ślęzą Wrocław w III lidze. Przedstawiamy kadry oraz nasze opinie na temat siły poszczególnych zespołów. Całość dopełnia kilka tekstów okołosezonowych, zaś wydawnictwo wieńczy terminarz pierwszej rundy spotkań w wykonaniu Ślęzy Wrocław. Ze względu na to, iż jest to publikacja elektroniczna, można go sobie wydrukować i uzupełniać we własnym zakresie.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zachęcić Was do pobrania efektów naszej pracy i korzystania z nich w trakcie emocjonującego sezonu trzeciej ligi. Wystarczy jedynie kliknąć w poniższy przycisk.

Niezbędnik Kibica III ligi został przygotowany przez Dariusza Parossę i Michała Rygla. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres m.rygiel@slezawroclaw.pl