Pucharowa relacja na żywo!

Zapraszamy na relację live z meczu 1/8 rozgrywek strefy wrocławskiej pomiędzy Wiwą Goszcz, a Ślęzą Wrocław.

ODŚWIEŻ RELACJĘ

WIWA GOSZCZ  1 –  2
ŚLĘZA WROCŁAW

Wiwa: 19. Kruszyński, 2. Śląski, 3. Sitek, 6. Pydymowski, 7. P. Wojciechowski, 9. A. Dąbrowski, 10. J. Wojciechowski, 18. Gierszon, 20. Węglarz, 21. Lotka, 25. Cybulski

Ślęza: 1. Wąsowski – 2. Hampel, 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 7. Kotyla, 8. Bohdanowicz, 9. Wawrzyniak, 16. Hawryło, 19. Stępień, 20. Niewiadomski, 23. Tomaszewski

KONIEC SPOTKANIA.

90+1′ Ostatnia zmiana wśród rywali. Kamiński za Pydymowskiego.

90′ Boisko opuszczają J. Wojciechowski i Lotka. W ich miejsce Dąbrowski i Nowacki.

87′ Rek za Gierszona.

85′ Niecelny strzał Niewiadomskiego.

80′ Tomaszewski wyprowadza zespół Ślęzy na prowadzenie!

75′ Kontra piłkarzy z Goszcza, po której bardzo niecelnie uderzał Pydymowski.

73′ Krukowski w dobrej sytuacji prosto w bramkarza.

67′ Obiegło za Cybulskiego.

65′ Rydzyński za Węglarza w ekipie gospodarzy.

61′ Ogromna przewaga wrocławian, którzy zamknęli Wiwę na jej połowie. Ambitnie grający miejscowi nastawiają się tylko i wyłącznie na grę z kontry. Wynik wciąż remisowy.

55′ Żółta kartka dla Gierszona.

53′ Po strzale Niewiadomskiego piłka w rękach Kruszyńskiego.

51′ Znów bardzo dobra interwencja bramkarza gospodarzy ratuje goszczan przed utratą gola.

50′ Po strzale Niewiadomskiego piłka nie znajduje drogi do bramki Wiwy.

47′ Kruszyński broni strzał Wawrzyniaka.

Gra po przerwie wznowiona.

Stępień, Hawryło, Stempin, Hampel, Pisarczuk i Fediuk opuszczają boisko. W ich miejsce Vinicius, Samiec, Muszyński, Fediuk, Krukowski i Afonso.

Tuż przed przerwą swoją szansę miał jeszcze Pisarczuk, ale chwilę potem sędzia zakończył pierwszą połowę.

44′ Kruszyński świetnie broni strzał Stępnia!

41′ 1:1! J. Wojciechowski doprowadza do wyrównania!

37′ Najpierw uderzenie Hampela, potem Bohdanowicza. Wynik w Goszczu jednak bez zmian.

29′ Niecelny strzał Śląskiego.

25′  Był rzut wolny dla Ślęzy. Strzelał Hawryło, ale nad poprzeczką bramki gospodarzy.

20′ Akcja Wiwy. Piłka po uderzeniu A. Dąbrowskiego z ostrego kąta ląduje w rękach Wąsowskiego.

14′  Mocny strzał Wawrzyniaka obroniony przez golkipera miejscowych.

10′ Kruszyński broni uderzenie Hampela.

9′ Mocny minimalnie niecelny strzał zza szesnastki Pisarczuka.

8′ 0:1! Kotyla tym razem skutecznie!

5′ Kapitalna okazja dla Ślęzy niewykorzystana przez Kotylę.

2′ Strzał Wawrzyniaka broni Kruszyński.

Rozpoczyna się ten pojedynek.

Sędzią spotkania będzie Piotr Paluch (KS Wrocław)

Trwa już rozgrzewka.

Witamy serdecznie z Goszcza. Już od 16:30 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 1/8 Pucharu Polski strefy wrocławskiej pomiędzy Wiwą Goszcz, a Ślęzą Wrocław.

Ławki rezerwowych:

Wiwa: 1. Kuś, 4. Rek, 11. Nowacki, 14. P. Dąbrowski, 15. Kamiński, 17. Obiegło, 77. Rydzyński

Ślęza: 12. Zabielski, 13. Krukowski, 17. Vinicius, 18. Afonso, 21. Samiec, 22. Muszyński, 24. Fediuk