Pucharowa relacja na żywo

Zapraszamy na relację na żywo z półfinałowego meczu rozgrywek Pucharu Polski (strefa wrocławska) Zenit Międzybórz – Ślęza Wrocław.

0 – 1
ZENIT MIĘDZYBÓRZ ŚLĘZA WROCŁAW

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Zenit: 1. Kubiszyn – 2. Warkocz, 5. Czech, 7. Budzowski, 8. Kluziak, 9. Kuświk, 10. Sz. Rusiecki, 17. Małolepszy, 18. Makowczyński, 19. Sitek, 77. Mytnik

Ślęza: 12. Zabielski, 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 14. Lima, 15. Trepczyński, 17. Vinicius, 19. Passoni, 21. Samiec, 22. Muszyński, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk

KONIEC MECZU.

90+3′ Groźna akcja wrocławian. Obrońca rywali wybił po interwencji Kubiszyna piłkę na róg.

90′ Żółte kartki dla Gila i Kubiszyna.

86′ Mondzelewski wybija w ostatniej chwili strzał Wawrzyniaka!

83′ Czerwona kartka dla będącego już na ławce Muszyńskiego za obrazę sędziego.

80′ Znów Traczyk. Wciąż jednak 0:1.

76′ Świetna okazja Traczyka. Niewykorzystana.

75′ Zmiany w Ślęzie. Hawryło i Afonso w miejsce Muszyńskiego i Stempina. Zmiany także wśród rywali boisko opuścili Kluziak i Makowczyński. Za nich na murawie zameldowali się Zmyślony i Mondzelewski

68′ Minimalnie niecelne uderzenie Gila.

65′ Strzał Warkocza na bramkę Ślęzy.

58′ Niecelne uderzenie Budzowskiego.

50’Kubiszyn broni strzał Wawrzyniaka.

48′ Bardzo dobra okazja Kuświka. Niewykorzystana.

Gra po przerwie wznowiona.

Kromka za Sitka w zespole rywali. W zespole Ślęzy cztery zmiany. Traczyk, Gil, Wawrzyniak i Hampel za Viniciusa, Limę, Passoniego i Pisarczuka.

Koniec pierwszej połowy.

38′ Dwie świetne okazje dla Ślęzy. Niewykorzystane jednak przez Stempina i Tomaszewskiego.

29′ Lima z bliskiej odległości zdobywa prowadzenie dla Ślęzy!

27′ Znów bramkarz rywali ratuje zespół z Międzyborza przed utratą gola.

25′ Bardzo mocny strzał Limy kapitalnie broni Kubiszyn.

20′ Passoni blisko szczęścia po kornerze dla Ślęzy.

17′ Znów gorąco pod bramką Zenitu. Wciąż jednak bez bramek.

15′ Słabe uderzenie Tomaszewskiego. Piłka w rękach Kubiszyna.

13′ Passoni strzałem z rzutu wolnego zdobywa gola dla Ślęzy. Sędzia jednak gola nie uznaje!

12′ Lima marnuje stuprocentową okazję dla wrocławian!

9′ Blisko szczęścia Passoni, wciąż jednak 0:0.

8′ Niecelny strzał Małolepszego.

2′ Pierwsza dobra akcja Ślęzy. Po zagraniu w pole karne Stempina Kubiszyn złapał jednak piłkę.

Rozpoczynają wrocławianie.

Sędzią spotkania będzie Bartosz Terka (KS Wrocław)

Jak na razie w Międzyborzu pochmurno.

Witamy serdecznie z Międzyborza. Już o 15:00 rozpocznie się spotkanie 1/2  rozgrywek Pucharu Polski (strefa wrocławska), w którym tamtejszy Zenit zagra ze Ślęzą Wrocław.