Pucharowa relacja na żywo!

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/16 Okręgowego Pucharu Polski Widawa Bierutów – Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Bierutowa. Już od godz. 17:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 1/16 Okręgowego Pucharu Polski, w którym miejscowa Widawa podejmie wrocławską Ślęzę.

WIDAWA BIERUTÓW – ŚLĘZA WROCŁAW   0:3 KONIEC MECZU

0:1 Jakóbczyk (7 min.)

0:2 Molski (42 min.)

0:3 Jakóbczyk (50 min.)

Widawa: 12. Lipiec – 2. Ćwiek, 7. Nowak, 8. Muller, 9. Rachwał, 10. Walendzik, 11. Chirowski, 13. Ciszewski, 16. Magiera, 21. Skura, 22. Król

Ślęza: 12. Gorczyca – 6. Repski, 7. Mańkowski, 8. Bohdanowicz, 9. Firlej, 14. Jakóbczyk, 17. Molski, 18. Łątka, 19. Wdowiak, 21. Niewiadomski, 24. Małecki,

Ławki rezerwowych:

Widawa: 1. Szczepański, 3. Jarząb, 5. Majchrzak, 6. Szczypkowski, 14. Gajewski, 18. Sikora, 20. Pluta

Ślęza: 23. Malisz, 2. Lasota, 3. Sakwa, 5. Stempin, 11. Traczyk, 15. Jarczak, 16. Berkowicz

Jak na razie w Bierutowie pochmurna pogoda, piłkarze rozgrzewają się.

Sędzią meczu będzie Radosław Kasprzyk (KS Wrocław).

Gospodarze dziś na zielono – biało, Ślęza na niebiesko.

17:05′ Rozpoczęła Widawa

6′ W środkowej strefie faulowany był Firlej. Żółta kartka dla Mullera.

7′ Akcja Firleja z Jakóbczykiem,  którą zakończył ten ostatni. 0:1!!!

9′ Znów Jakóbczyk z Firlejem. Tym razem jednak nieskutecznie.

15′ Kwadrans gry za nami.  Od początku uwidoczniła się przewaga naszej drużyny.

19′ Firlej nie zamknął piłki wrzuconej w pole karne przez Bohdanowicza.

25′ Znów w akcji Firlej. Nasz zawodnik strzelał z pola karnego, ale obok słupka.

28′ Mańkowski z dystansu. Broni Lipiec.

31′ Żółta kartka dla Jakóbczyka.

33′ Dwie dobre akcje naszej drużyny. Najpierw strzał Niewiadomskiego broni bramkarz Widawy, a chwilę potem po rogu dla Ślęzy dobrą okazję marnuje Molski.

34′ Mańkowski uderzył niecelnie po indywidualnej akcji.

36′ W jednej z sytuacji ucierpiał Niewiadomski. Ślęza przez moment w dziesiątkę.

38′ Mańkowski tym razem z dystansu, niecelnie…

39′ Znów Ślęza próbuje z dystansu. Tym razem Bohdanowicz. Także jednak obok bramki…

42′ Wdowiak główkował tuż obok bramki Widawy.

43′ 0:2!!!Po tej akcji mieliśmy rzut rożny. Po nim bramkę wynik podwyższył Molski!!!

44′ Tym razem od straty bramki rywali ratuje słupek. Strzelał Repski.

44′ W międzyczasie zmiana wśród wrocławian. Berkowicz za kontuzjowanego Niewiadomskiego.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

18:00′ Gra po przerwie wznowiona.

Trzy zmiany w Widawie. Boisko opuścili Nowak, Chirowski, Król. W ich miejsce Jarząb, Szczypkowski, Pluta

50′ 0:3!!! Jakóbczyk zdobywa trzeciego gola dla Ślęzy!!!

53′ Stempin za Jakóbczyka

59′ Rachwał strzelał na bramkę Ślęzy. Gorczyca na posterunku.

61′ Majchrzak za Walendzika. Sakwa i Jarczak za Firleja i Bohdanowicza.

65′ Najpierw Gorczyca znakomicie broni strzał jednego z graczy rywali, chwilę potem Lipiec obronił strzał z bliskiej odległości Sakwy.

69′ Piłka po uderzeniu Sakwy trafia w słupek bramki Widawy!

73′ Molski tuż obok słupka po kornerze wykonywanym przez Jarczaka.

73′  Lasota za Repskiego.

75′ Sikora za Rachwała.

80′ Wciąż 0:3.

86′ Nasi piłkarze w pełni kontrolują grę na boisku.

KONIEC MECZU. ŚLĘZA AWANSOWAŁA DO KOLEJNEJ RUNDY OKRĘGOWEGO PUCHARU POLSKI.