Z Radomia piłkarki Ślęzy wracają bez punktów

W rozegranym w Radomiu meczu 18. kolejki rozgrywek Orlen I Ligi Kobiet, Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Hydrotruckiem Czwórką 1:2.

Trener Arkadiusz Domaszewicz – Nie chce oceniać sędzi przez pryzmat jednej sytuacji, bo prowadziła te zawody w bardzo dobry sposób, natomiast przy drugiej bramce dla Radomia była źle ustawiona, co przeszkodziło nam w przerwaniu akcji gospodarzy. Niestety to są kluczowe momenty w meczu, tak samo jak niewykorzystane nasze sytuacje. Ciężko wygrywać nie strzelając bramek. W drugiej połowie za szybko przeszliśmy na grę bezpośrednią przez co mecz zrobił się bardzo chaotyczny i w tym chaosie wygrane okazały się zawodniczki Radomia, pomimo pięknej bramki z rzutu wolnego Zuzi i emocjonującej końcówki, w której mieliśmy kolejne swoje sytuacje.

HYDROTRUCK CZWÓRKA RADOM – ŚLĘZA WROCŁAW 2:1 (2:0)