Relacja live ze spotkania Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 3. kolejki III ligi (gr. 3) Górnik II Zabrze – Ślęza Wrocław

ODŚWIEŻ RELACJĘ

GÓRNIK II ZABRZE
0:2 ŚLĘZA WROCŁAW

Górnik II: 1. Bielica – 2. Płonka, 5. Wingralek, 6. Wojtuszek, 7. Hrosu, 8. Stalmach, 9. Kiklaisz, 11. Rostkowski, 19. Szkudlarek, 20. Zielonka, 21. Pawlak

Ślęza: 1. Wąsowski – 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 8. Bohdanowicz, 11. Traczyk, 16. Hawryło, 17. Vinicius, 18. Afonso, 19. Stępień, 20. Niewiadomski, 22. Muszyński

KONIEC SPOTKANIA.

90+2′ Pisarczuk i Stępień opuszczają boisko. Hampel i Krukowski w ich miejsce.

90′ Mecz potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

90’Lubaski za Ostrowskiego.

90′ Piłka po uderzeniu Stępnia i interwencji Bielicy trafia w słupek

88′ Celny strzał Pisarczuka.

85′ Tomaszewski za Stempina.

77′ Fediuk i Wawrzyniak za Viniciusa i Traczyka.

75′ Kulanek za Pawlaka

74′ Żółta kartka dla Muszyńskiego.

67′ Bardzo niecelny strzał Bohdanowicza.

61′ Okaj za Zielonkę oraz Juritka za Stalmacha za wśród gospodarzy.

58′ Niecelne uderzenie zza szesnastki, tym razem Szkudlarka.

54′ W odpowiedzi mocny strzał Hrosu z dystansu. Tuż obok bramki.

50′ Piłka po strzale Stempina trafia w słupek!

48′ Świetna akcja Stempina zakończona minimalnie niecelnym strzałem Pisarczuka!

W przerwie zmiana wśród miejscowych. Skała w miejsce Wojtuszka.

Gra po przerwie wznowiona.

Koniec pierwszej połowy.

45′ Niewiadomski bliski zdobycia gola dla wrocławian. Minimalnie niecelna „główka” naszego zawodnika.

40′ Wingralek upomniany żółtą kartką.

39′ Ależ to była okazja na 3:0 dla Ślęzy. Niestety niewykorzystana przez Viniciusa.

36′ Żółtą kartką upomniany także i Zielonka.

29′ Żółta kartka dla Bohdanowicza.

23′ Vinicius podwyższa na 2:0 dla wrocławian!!!!

20′ Po dośrodkowaniu futbolówki z rzutu rożnego gola dla Ślęzy po strzale głową zdobywa Niewiadomski!!!

15′ Po dośrodkowaniu piłki w pole karne przez Hawryłę ląduje ona w rękach golkipera gospodarzy.

10′ Wciąż 0:0.

6′ Po stałym fragmencie gry dla Ślęzy w starciu z Bielicą ucierpiał wyskakujący do piłki Muszyński, a chwilę później futbolówkę z linii bramkowej po uderzeniu jednego z wrocławian wybijają obrońcy miejscowych!

3′ W odpowiedzi przed dobrą szansą stanął Zielonka, ale uderzył futbolówkę obok słupka.

2′ Piłka po strzale Viniciusa trafia w boczną siatkę bramki Bielicy.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Oba zespoły są już na rozgrzewce.

Sędzią meczu będzie Kamil Zator (Kluczbork)

Witamy serdecznie z Zabrza -Mikulczyc. Już od 17:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 3. kolejki III ligi (gr. 3), w którym rezerwy Górnika podejmą wrocławską Ślęzę.

Ławki rezerwowych:

Górnik II: 10. Juritka, 12. Mazur, 14. Skała, 15. Lubaski, 16. Okaj, 17. Kulanek, 18. Pranica

Ślęza: 12. Zabielski, 2. Hampel, 7. Kotyla, 9. Wawrzyniak, 13. Krukowski, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk