Zapraszamy na relację live z pojedynku 36. kolejki III ligi Stal Brzeg – Ślęza Wrocław.

1:1 ŚLĘZA WROCŁAW

Stal: 1. Stitou – 2. Kuriata, 3. Niewieściuk, 4. Paszkowski, 11. Dychus, 13. Leończyk, 15. Niemczyk, 17. Jaros, 18. Bronisławski, 19. Święty, 20 Banach

Ślęza: 12. Zabielski – 3. Palacios, 4. Gil, 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 9. Wawrzyniak, 15. Bialik, 16. Dyr, 19. Stępień, 21. Samiec, 26. Trochanowski

KONIEC MECZU.

90′ Ależ było gorąco pod obiema bramkami. Wynik jednak bez zmian.

90′ Mecz potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

88′ Bardzo dobra, na szczęście niewykorzystana sytuacja przez Stal.

80′ Strzał Bronisławskiego nie znajduje drogi do bramki Ślęzy.

77′ Muszyński ładnie przedarł się w pole karne Stali. Został jednak zablokowany.

71′ Święty i Niemczyk opuszczają boisko. W ich miejsce Sypek i Podgórski

70′ Wciąż 1:1.

63′ Dychus za Danielika

59′ Traczyk i Kluzek za Stempina i Stępnia.

51′ Bardzo odważne wyjście Stitou, który wybija piłkę na aut.

48′ Dobra akcja naszego zespołu. Wynik jednak bez zmian.

47′ Bardzo mocny strzał jednego z rywali. Na szczęście tuż nad poprzeczką.

Gra po przerwie wznowiona.

Zmiany w naszym zespole w przerwie. Boisko opuścili Pisarczuk, Wawrzyniak, Dyr. W ich miejsce Bohdanowicz, Kotyla i Muszyński.

Przerwa.

44′ Zabielski znakomicie broni strzał Dychusa!

42′ Rywale szybko rozegrali bardzo kontrowersyjny rzut wolny, po którym na czystej pozycji znalazł się Dychus. Zdaniem sędziego był on faulowany w polu karnym przez Zabielskiego.  Arbiter ukarał naszego bramkarza żółtą kartką, dyktując rzut karny, który na bramkę zamienił Niemczyk.

41′ Żółta kartka  dla Świętego.

38′ Mocne uderzenie z dystansu Dychusa.

Przerwa na uzupełnienie płynów.

29′ Żółta kartka dla Kuriaty. Po chwili piłka w rękach Stitou, bo rzucie wolnym dla wrocławian.

27′ Mocne uderzenie Dychusa, obronione przez Zabielskiego, po chwili znów Bronisławski, ale tym razem bardzo niecelnie.

25′ Tym razem z rzutu wolnego z drugiej strony boiska próbował Bronisławski, strzelił mocno, ale minimalnie niecelnie.

21′ Po dośrodkowaniu Pisarczuka z rzutu wolnego Palacios zdobywa gola dla Ślęzy!

20′ Żółta kartka tym razem dla Banacha.

17′ Żółta kartka dla Dyra. Po chwili piłka w rękach Zabielskiego po rzucie wolnym dla rywali.

14′ Niecelny strzał Kuriaty.

12′ Jeden z naszych graczy na spalonym po zagraniu piłki w pole karne przez Bialika.

11′ Ładny strzał Pisarczuka obroniony przez Stitou.

7′ Jak na razie dużo walki z obu stron. Bez sytuacji podbramkowych.

Rozpoczyna Stal.

Zespół gospodarzy dziś na niebiesko – biało, nasi piłkarze na czerwono – czarno.

Sędzią spotkania będzie Szymon Grabara (Sosnowiec)

W Brzegu jak na razie przepiękna pogoda.

Oba zespoły rozgrzewają się już.

Witamy serdecznie z Brzegu. Już od godziny 14:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 36. kolejki III ligi, w którym Stal podejmie wrocławską Ślęzę.