Relacja na żywo z Gubina!

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 19. kolejki III ligi (gr. 3) Carina Gubin – Ślęza Wrocław.

0
CARINA GUBIN
ŚLĘZA WROCŁAW

Carina: 99. Seweryn – 4. Woźniak, 8. Magdziak, 10. Haraszkiewicz, 14. Kamon, 16. Staszkowian, 17. Siudak, 19. Diduszko, 21. Ryś, 28. Komarnicki, 70. Boksiński

Ślęza: 12. Zabielski – 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 11. Traczyk, 14. Lima, 15. Trepczyński, 17. Vincius, 21. Samiec, 22. Muszyński, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU.

90+3′ Piłkę po ładnym strzale Hawryło z rzutu wolnego bramkarz wybija na róg.

90+2′ Żółta kartka dla Magdziaka.

90′ Mecz potrwa dłużej o przynajmniej cztery minuty.

87′ Pisarczuk i Stempin opuszczają boisko. W ich miejsce Hawryło i Hampel.

84′ Poniedziałek za Haraszkiewicza.

74′ Żółta kartka dla Staszkowiana.

71′ Afonso i Wawrzyniak za Viniciusa i Limę.

70′ Znakomita okazja dla Ślęzy, niewykorzystana przez Stempina. Chwilę potem dobrze z drugiej strony boiska broni Zabielski.

68′ Grzymisławski i Guimaraes za Kamona i Boksińskiego.

60′ Kwadrans gry za nami w drugiej połowie. Wciąż 0:0.

54′ Matuszewski za Siudaka.

53′ Żółta kartka dla Pisarczuka.

46′ Ależ kapitalna szansa dla wrocławian, niestety do piłki dogranej w pole karne przez Muszyńskiego nie doszedł Vinicius!

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

PRZERWA.

45′ Tuż przed przerwą był rzut wolny dla Ślęzy. Rezultat jednak nie zmienia się.

41′ Nieuznana bramka dla Cariny.

36′ Był rzut wolny dla Ślęzy z około 20 metrów. Jednak piłka po strzale Pisarczuka trafia w mur.

34′ Żółta kartka dla Rysia,

29′ Po dośrodkowaniu w pole karne Fediuka Stempin uderza zbyt słabo, aby zaskoczyć Seweryna.

22′ Siudak strzelał niecelnie na bramkę Ślęzy.

18′ Wciąż bez goli w Gubinie.

12′ Znakomita okazja dla rywali niewykorzystana przez Haraszkiewicza. W odpowiedzi chwilę później celny strzał Stempina.

7′ Niecelny strzał Komarnickiego.

Rozpoczynają wrocławianie.

Oba zespoły są już na rozgrzewce.

Sędzią spotkania będzie Paweł Szuta (Wielkopolskie Kolegium Sędziów).

Jak na razie piękna i słoneczna pogoda.

Witamy serdecznie z Gubina. Już od 13:00 rozpoczniemy relację z meczu 19. kolejki III ligi (gr. 3), w którym miejscowa Carina podejmie Ślęzę Wrocław.

Ławki rezerwowych:

Carina: 1. Czajor, 6. Poniedziałek, 7. Grzymisławski, 9. Matuszewski, 15. Kochanowski, 22. Guimaraes, 24. Walczak

Ślęza: 1. Budzyński, 2. Hampel, 9. Wawrzyniak, 10. Gil, 16. Hawryło, 18. Afonso