Relacja na żywo ze spotkania MKS – Ślęza

Zapraszamy na relację live z meczu 20. kolejki III ligi (gr. 3) MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław.

4-3
MKS KLUCZBORK

ŚLĘZA WROCŁAW

MKS: 99. Gniełka – 5. Nykiel, 7. Napora, 9. Płonka, 10. Jaworski, 21. Błaszkiewicz, 23. D. Lewandowski, 31. Lechowicz, 69. Przybylski, 71. Zawada, 98. Błędowski

Ślęza: 1. Gasztyk – 5. Stempin, 7. Marcjan, 9. Wawrzyniak, 17. Vinicius, 18. Afonso, 20. Niewiadomski, 21. Samiec, 22. Kozik, 24. Fediuk, 25. Kluzek

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC.

90+3′ Żółta kartka dla Gniełki.

90+1′ Żółta kartka dla Olka.

90′ Mecz potrwa dłużej o przynajmniej cztery minuty.

89′ Moś za D. Lewandowskiego.

87′ Hampel i Milewski za Wawrzyniaka i Marcjana.

83′ Nahrebecki za Nykiela.

82′ Bardzo niecelny strzał Viniciusa.

81′ Ależ spudłował teraz Krukowski, który dobijał strzał Wawrzyniaka!

80′ Kolejny kapitalny gol Włodarczyka. 4:3!!!!

76′ Olek i Krukowski za Stempina i Fediuka.

73′ Włodarczyk pięknym strzałem doprowadza do wyrównania!3:3!

69′ Po rzucie rożnym dla Ślęzy Viniciuuuussss strzela na 2:3 i po raz kolejny Ślęza wychodzi na prowadzenie!!!

67′ Niecelny strzał D. Lewandowskiego.

64′ K. Lewandowski i Włodarczyk wchodzą na boisko w miejsce Zawady i Jaworskiego.

58′ Na murawie po jednym ze starć z rywalami ucierpiał Vinicius. Potrzebna była interwencja fizjoterapeutki Ślęzy Nicole Raszkowskiej.

54′ Afooooonsoooo!!! Ależ kapitalnie uderzył 2:2!!!!!

51′ Źle rozegrany rzut wolny przez wrocławian z około 20 metrów przed bramką drużyny z Kluczborka.

47′ Dominik Lewandowski wyprowadza MKS na prowadzenie!!!

Gra po zmianie stron wznowiona.

Przerwa w Kluczborku.

36′ Jest już remis. Płonka po rzucie rożnym strzałem głową pakuje piłkę do siatki!

27′ Kluzek skutecznie z jedenastu metrów 0:1!!!!!!

24′ Marcjan przewracany w polu karnym przez Płonkę. Rzut karny dla Ślęzy!!!! Żółta kartka dla Płonki.

15′ Kwadrans gry za nami. Jak na razie dużo gry w środkowej strefie boiska. Bez sytuacji podbramkowych.

11′ Był rzut wolny z lewej strony boiska dla MKS. Po nim rywale nie stworzyli zagrożenia pod naszą bramką.

4′ Strzał Viniciusa broni bramkarz miejscowych.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Nasi dziś na czerwono – czarno, rywale na biało-niebiesko.

Sędzią spotkania będzie Mateusz Piszczelok (Katowice)

Oba zespoły są już na rozgrzewce.

Jak na razie w Kluczborku piękna i słoneczna pogoda.

Witamy serdecznie z Kluczborka. Już od 15:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 20. kolejki trzecioligowych rozgrywek, w którym wrocławska Ślęza zagra z miejscowym MKS.

Ławki rezerwowych:

MKS: 1. Szpaderski – 4. Paszkowski, 6. Chmielowiec, 8. Nahrebecki, 11. K. Lewandowski, 15. Pańtak, 17. Krzyśków, 20. Moś, 94. Włodarczyk

Ślęza: 12. Czapran, 3. Milewski, 4. Rodzim, 11. Olek, 15. Hampel, 26. Krukowski