Relacja na żywo z meczu Miedź II – Ślęza

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Miedź II Legnica – Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Legnicy. Już od 13:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 15. kolejki III ligi (grupa 3), w którym miejscowe rezerwy Miedzi podejmą wrocławską Ślęzę.

MIEDŹ II LEGNICA – ŚLĘZA WROCŁAW 1:1 KONIEC MECZU

1:0 Stasiak (18 min.)

1:1 Molski (67 min.)

Miedź II: 1. Smołuch – 31. Dyr, 5. Stasiak, 7. Zatwarnicki, 10. Poręba, 12. Surmaj, 18. Żyliński, 19. Piechowiak, 20. Jaroch, 23. Pojasek, 33. Krauz

Ślęza: 12. Gorczyca – 6. Repski, 7. Mańkowski, 8. Bohdanowicz, 9. Firlej, 11. Traczyk, 13. Kluzek, 17. Molski, 18. Łątka, 19. Wdowiak, 24. Małecki

Ławki rezerwowych:

Miedź II: 30. Szpaderski, 2. Chyła, 6. Bąkowski, 9. Kaźmierczak, 14. Kubań, 15. Proietti, 35. Stanuszek

Ślęza: 23. Malisz, 2. Lasota, 5. Stempin, 14. Jakóbczyk, 16. Berkowicz, 21. Niewiadomski

Jak na razie na bocznej murawie stadionu przy ul. Orła Białego trwa rozgrzewka.

Sędzią spotkania będzie Paweł Niewiadomski (Świebodzin).

Gospodarze zagrają dziś na niebiesko, nasi piłkarze na czerwono – czarno.

13:07′ Rozpoczyna się to spotkanie. Zaczęli wrocławianie.

3′ Piłka w bramce Ślęzy. Na szczęście wcześniej piłkarz rywali na spalonym.

4′ Najpierw na bramkę wrocławian celnie strzelał Krauz, a chwilę potem po kornerze dla rywali tuż nad poprzeczką Poręba.

8′ Rzut wolny z około 25 metrów dla Ślęzy. Po strzale Firleja broni jednak Smołuch.

11′ Groźny strzał Żylińskiego. Świetnie interweniuje Gorczyca.

15′ Pierwszy kwadrans spotkania za nami. Jak na razie w Legnicy bez goli.

17′ 1:0! Groźny strzał Zatwarnickiego. Po nim rywale mieli rzut rożny. Z rogu boiska piłkę w nasze pole karne wrzucił Surmaj, a Poręba strzałem głową pokonał Gorczycę.

24′ Mańkowski uderzał obok bramki Miedzi II.

30′ Wciąż 1:0.

32′ Groźna akcja wrocławian. Po błędzie obrońcy miejscowych Firlej zagrał piłkę do Kluzka, a ten uderzył prosto w Smołucha.

40′ Dużo akcji w środku pola. Nie oglądamy sytuacji podbramkowych.

Koniec pierwszej połowy.

W przerwie w naszym zespole nastąpiła jedna zmiana. Boisko opuścił Traczyk, w jego miejsce na murawie pojawił się Jakóbczyk.

14:09′ Druga połowa rozpoczęta.

49′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w nasze pole karne znakomitą interwencją po strzale Krauza popisał się Gorczyca.

50′ Żółta kartka dla Surmaja.

51′ Piłka po rzucie wolnym wykonywanym przez Firleja  w bramce Miedzi. Sędzia z niewiadomych przyczyn gola jednak nie uznaje!

52′ Żółta kartka dla Firleja.

53′ Zatwarnicki tuż nad poprzeczką bramki Ślęzy.

54′ Ależ kapitalna szansa Firleja, niestety niewykorzystana!

55′ Kaźmierczak za Zatwarnickiego.

60′ Żółta kartka dla Kluzka.

65′ Znakomita szansa Firleja. Nasz napastnik uderzył po nogach rywala tuż obok słupka. Po kornerze dla Ślęzy Małecki strzela prosto w ręce Smołucha.

67′ 1:1!!! Strzelcem gola Dawid Molski, który z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki Miedzi!

69′ W dobrej sytuacji był Firlej, ale w ostatniej chwili został zablokowany.

71′ Małecki po rogu tuż nad bramką Miedzi.

73′ Firlej starł się z jednym z rywali w polu karnym rywali. Sędzia kazał grać dalej.

74′ Po kolejnej bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziego mieliśmy zamieszanie. Bardzo słabo sędziujący i dziś arbiter odsyła po tej sytuacji do szatni trenera bramkarzy wrocławskiej Ślęzy Marcina Herca! Czerwoną kartką ukarany został rezerwowy Szpaderski.

78′ Stempin za Molskiego w zespole Ślęzy, Kubań za Surmaja w zespole Miedzi.

85′ Ależ szansa wrocławian! Firlej pudłuje w dogodnej sytuacji!

87′ Żółta kartka dla Małeckiego.

88′ Żółty kartonik też dla Poręby.

90′ Jakóbczyk strzela na bramkę rywali, ale Smołuch był na posterunku.

90+2′ Berkowicz za Firleja.

90+5′ Berkowicz faulowany w polu karnym rywali. Sędzia kazał grać dalej!!!!!!!!