Relacja na żywo z meczu Raków II – Ślęza

Zapraszamy na relację live ze spotkania 22. kolejki III ligi (gr. 3) Raków II Częstochowa – Ślęza Wrocław.

Raków II: 1. Kubik – 3. Krzyżak, 4. Mesjasz, 5. Jurczyński, 7. Nocoń, 8. Wireński, 10. Mras, 13. Malinowski, 15. Nowakowski, 17. Gacek, 21. Masiak

Ślęza: 12. Sobolewski – 6. Pisarczuk, 8. Jakóbczyk, 9. Wawrzyniak, 10. Marcjan, 13. Jabłoński, 17. Kluzek, 18. Afonso, 21. Zawadzki, 22. Kozik, 24. Kifert

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Koniec meczu!

90+6′ Jakuć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3:3!

90+5′ W doliczonym czasie gry Jurczyński strzela bramkę na 3:2!!!

90′ Pisarczuk na raty zdobywa gola z rzutu karnego!!!

90′ Karny dla Ślęzy!

89′ Michalski za Wawrzyniaka.

84′ Kifert blisko zdobycia gola po rzucie wolnym dla Ślęzy.

80′ Cierpiał za Malinowskiego.

77′ Jakuć za Marcjana.

76′ Żółta kartka dla Hampela, chwilę wcześniej zmiana w zespole Rakowa. Łukasiewicz za Masiaka.

75′ Niecelna główka Kluzka.

74′ Było bardzo blisko wyrównującego gola. Rywale w ostatniej chwili wybijają piłkę na rzut rożny po wolnym dla Ślęzy.

72′ Ładny strzał Marcjana obroniony przez Kubika.

68′ Gol dla Ślęzy! Strzelcem bramki z rzutu karnego Pisarczuk, po faulu na Afonso.

66′ Strzał Kozika z wolnego broni Kubik.

64′ Ależ znakomita okazja Heresha!!! Niestety niewykorzystana!

61′ Po rzucie wolnym dla Ślęzy wciąż 2:0 dla gospodarzy.

59′ Żółta kartka dla Masiaka.

56′ Żółta kartka dla Afonso.

53′ Najpierw ładny strzał Kluzka, po którym piłka odbiła się od jednego z zawodników Rakowa i wyszła na rzut rożny, a chwilę potem po kornerze dla Ślęzy strzelał Afonso,  ale Kubik obronił jego strzał.

46′ Niecelny strzał jednego z rywali.

Gra po przerwie wznowiona.

Dwie roszady także w składzie wrocławian. Heresh i Hampel wchodzą za Jakóbczyka i Zawadzkiego.

Zmiany w przerwie w Rakowie II. Boisko opuszczają Mras i Wireński. W ich miejsce Kucharczyk i Pawłowski.

Koniec pierwszej części gry.

45+1′ Afonso uderzał piłkę na bramkę Rakowa, ale niecelnie.

Pierwsza połowa potrwa dłużej o przynajmniej minutę.

42′ Masiak podwyższa wynik! 2:0 dla gospodarzy!

39′ Niestety gol dla Rakowa. Strzelcem bramki Nowakowski!

38′ Niecelny strzał Nowakowskiego.

34′ Piłka po strzale Jakóbczyka wyszła na rzut rożny, a chwilę później po jego uderzeniu głową udanie interweniował Kubik.

29′ Nowakowski uderzał piłkę po rzucie wolnym dla Rakowa. Niecelnie.

27′ Wireński upomniany żółtą kartką.

26′ Chwilę później głowka Jurczyńskiego mija światło bramki Ślęzy, po rzucie rożnym dla rywali.

25′ Znakomita okazja dla Rakowa, niewykorzystana przez Noconia.

21′ Marcjan uderzał niecelnie z rzutu wolnego.

19′ Ładny strzał Malinowskiego, na szczęście obok bramki Ślęzy.

13′ Wciąż 0:0.

8′ Był rzut wolny dla Rakowa. Nocoń uderzał jednak niecelnie futbolówkę na bramkę Sobolewskiego.

3′ Piłka po strzale głową Marcjana trafia w słupek!

Rozpoczyna się to spotkanie.

Sędzią meczu będzie Grzegorz Jabłoński (Kraków).

Jak na razie pod Jasną Górą słonecznie.

Witamy serdecznie z Częstochowy. Już od 12:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 22. kolejki III ligi (gr. 3), w którym Ślęza Wrocław zagra z rezerwami miejscowego Rakowa.

Ławki rezerwowych:

Raków II: 12. Żółtak, 6. Bęben, 11. Pawłowski, 14. Cierpiał, 18. Kabaj, 20. Łukasiewicz, 22. Kucharczyk

Ślęza: 1. Majchrzak, 4. Jakuć, 14. Nowak, 15. Hampel, 19. Murat, 20. Michalski, 25. Heresh