Zapraszamy na relację live z pojedynku 10. kolejki III ligi pomiędzy Polonią Nysa, a Ślęzą Wrocław.

Polonia: 31. Szczerbal – 6. Sasin, 9. Popowicz, 10. Zimon, 16. Kotowicz, 17. Kudra, 19. Perkowski, 20. Naściszewski, 21. Dro, 22. Pabiniak, 23. Majerski

Ślęza: 1. Wąsowski – 3. Bąk, 5. Stempin, 7. Marcjan, 9. Wawrzyniak, 10. Gil, 14. Maciołek, 18. Afonso, 21. Samiec, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU!!!

90+3′ Afffffoooonssssoooo!!!!! 0:3!!!!!

90+1′ Hampel za Trochanowskiego.

Gramy przynajmniej trzy minuty dłużej.

89′ Znów kapitalna interwencja Wąsowskiego po strzale Majerskiego!

88′ Niecelny strzał Naściszewskiego.

86′ Żółta kartka dla Trochanowskiego.

85′ Dobra akcja rywali, ale główka jednego z zawodników Polonii minęła bramkę Ślęzy!

82′ Olek i Wroński za Gila i Marcjana.

78′ Vinicius nie opanował dobrej piłki w polu karnym po podaniu Marcjana.

74′ Marcjan marnuje świetną szansę na podwyższenie wyniku, a strzał chwilę później Gila jest niecelny.

73′ Udana interwencja Wąsowskiego po strzale Pabiniaka.

72′ Nazar i Sikora w miejsce Kotowicza i Perkowskiego.

69′ Wąsowski dobrze broni strzał jednego z rywali.

68′ Po rzucie wolnym dla wrocławian Maciołek podwyższa na 2:0 dla Ślęzy!!!

67′ Bąk i Tomaszewski opuszczają boisko. W ich miejsce Trochanowski i Vinicius.

61′ Ładne uderzenie Bąka, po którym udaną interwencją popisał się Szczerbal.

60′ Pisula za Dro.

57′ Groźnie wyglądający strzał Kotowicza z rzutu wolnego, ale ostatecznie skończyło się na strachu.

54′ Mogło być 2:0, ale po dobrej wrzutce piłki w pole karne Marcjana Szczerbal udanie interweniuje po strzale Stempina!

48′ Tomaszewski i 0:1!!!!!

47′ Faulowany w polu karnym Stempin. Będzie rzut karny dla Ślęzy. Żółta kartka dla Naściszewskiego.

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

PRZERWA

42′ Najpierw Bąk nie zamyka bardzo dobrego dośrodkowania z lewej strony boiska, a chwilę później piłka trafia najpierw w słupek, a potem wydaje się, że przechodzi całym obwodem linię bramkową bramki Polonii po strzale Marcjana!!! Sędzia jednak decyduje inaczej!

39′ Ależ to była kapitalna okazja dla wrocławian. Futbolówka po uderzeniu Stempina trafia w słupek!

36′ Piłka po strzale Popowicza ląduje w rękach Wąsowskiego.

32′ Żółta kartka dla Tomaszewskiego za faul na jednym z rywali.  Sędzia, który chwilę wcześniej nie widział ewidentnego faulu na Bąku upomina także żółtymi kartkami Samca i trenera Kowalskiego.

29′ Niecelny strzał Gila.

25′ Wciąż 0:0.

19′ Bardzo niecelny strzał Pabiniaka po kornerze dla miejscowych.

13′ Po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego przez Wawrzyniaka, Afonso niecelnie strzelał na bramkę Polonii.

9′ Żółta kartka dla Pabiniaka.

7′ Znów uderzał Popowicz, ale tym razem niecelnie.

5′ Mocny strzał Popowicza broni Wąsowski.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Nasi dziś na czerwono – czarno, rywale na niebiesko.

Już za kilka minut początek tego spotkania.

Zakończyła się już rozgrzewka.

Sędzią spotkania będzie Mateusz Bielawski (Katowice)

Jak na razie w Nysie jest pochmurno.

Witamy serdecznie z Nysy. Już od 15:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 10. kolejki III ligi (gr. 3), w którym miejscowa Polonia podejmie wrocławską Ślęzę.

Ławki rezerwowych:

Polonia: 12. Marciniak, 4. Redek, 7. Pisula, 8. Nazar, 11. Rakoczy, 14. Sikora, 18. Dudek

Ślęza: 12. Gasztyk, 4. Trochanowski, 8. Wroński, 11. Olek, 15. Hampel, 17. Vinicius