Relacja na żywo z Solnej

Zapraszamy na relację live z pojedynku 1/8 Okręgowego Pucharu Polski  pomiędzy Galakticos Solna, a Ślęzą Wrocław.

0-4
GALAKTICOS SOLNA
ŚLĘZA WROCŁAW

Galakticos: 1. Skaskiewicz – 2. Kuśmierek, 4. Parada, 9. Rybiński, 10. Żak, 11. Izydorczyk, 12. Repski, 13. Danielik, 16. Rzepka, 17. Lechocki, 20. Alantiev

Ślęza: 12. Gasztyk – 3.Bąk, 4. Trochanowski, 5. Stempin, 8. Wroński, 9. Wawrzyniak, 11. Olek, 14. Maciołek, 19. Murat, 21. Samiec, 23. Tomaszewski

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Koniec meczu.

84′ Marcjan podwyższa na 4:0.

81′ Dwa strzały w niedługim czasie Gila. Niecelne.

77′ Kolejna okazja drużyny z Solnej. Wciąż jednak 0:3.

76′ Niecelne uderzenie Gila.

75′ Piłka po strzale Danielika ląduje na poprzeczce bramki Ślęzy.

72′ Hampel uderza futbolówkę z dystansu. Janiczak broni.

71′ Żółta kartka dla Żygadło.

70′ Celny strzał Viniciusa.

69′ Hampel za Wrońskiego.

68′ Niecelny strzał Danielika.

64′ Najpierw piłka po strzale Viniciusa trafia w słupek, a chwilę potem Tomaszewski podwyższa na 3:0, po podaniu Samca.

58′ Żółta kartka dla Parady.

56′ Rybiński i Żak opuszczają boisko. W ich miejsce Drożyński i Żygadło.

54′ Dwa niecelne strzały naszych piłkarzy. Najpierw Afonso, potem Trochanowskiego.

Gra po przerwie wznowiona.

W naszej drużynie po przerwie nie zobaczymy Stempina, Bąka, Oleka, Murata, Wawrzyniaka. W ich miejsce Vinicius, Afonso, Marcjan, Fediuk i Gil.

W zespole gospodarzy boisko opuścili Skaskiewicz, Kuśmierek, Żak i Rzepka. W ich miejsce Janiczak,  Łada, Nawrot i Bolisęga.

Zmiany w obu zespołach.

PRZERWA

45′ Niecelny strzał Trochanowskiego.

44′ Izydorczyk marnuje świetną okazję dla rywali, także dobitka Rzepki nie znajduje drogi do naszej bramki.

43′ Strzał Wawrzyniaka obroniony przez bramkarza.

39′ Wynik bez zmian.

34′ Olek zdobywa drugiego gola dla Ślęzy!!!

29′ Na boisku leżał kontuzjowany Wroński. Potrzebna była interwencja fizjoterapeutki Ślęzy Wrocław Nikoli Raszkowskiej.

23′ Po rzucie rożnym dla wrocławian wykonywanym przez Wawrzyniaka Olek wyprowadza nasz zespół na prowadzenie!

18′ Ładny strzał jednego z rywali, a chwilę później z drugiej strony boiska na bramkę ekipy z Solnej uderzał Trochanowski. Piłkę jednak złapał Skaskiewicz.

16′ Gasztyk udanie interweniuje po dośrodkowaniu piłki w nasze pole karne.

12′ Bąk był w dobrej sytuacji, ale uderzył piłkę nad bramką gospodarzy.

8′ NIe oglądamy jak na razie zbyt wielu sytuacji podbramkowych.

3′ Strzał Stempina, po którym piłka ląduje w rękach Skaskiewicza.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Sędzią meczu będzie Krzysztof Robert (KS Wrocław).

Jak na razie mamy piękną i słoneczną pogodę.

Witamy serdecznie z Solnej. Już od 16:15 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 1/8 Okręgowego Pucharu Polski, w którym miejscowy Galakticos podejmie wrocławską Ślęzę.

Ławki rezerwowych:

Galakticos: 27. Janiczak, 3. Paszkowski, 6. Nawrot, 7. Bolisęga, 8. Żygadło, 18. Łada, 19. Drożyński

Ślęza: 1. Wąsowski, 7. Marcjan, 10. Gil, 15. Hampel, 17. Vinicius, 18. Afonso, 24. Fediuk