Relacja na żywo z Tarnowskich Gór

Zapraszamy na relację live z meczu 18. kolejki III ligi (gr. 3) Gwarek Tarnowskie Góry – Ślęza Wrocław.

1-4
GWAREK TARNOWSKIE GÓRY

ŚLĘZA WROCŁAW

Gwarek: 23. Kukulski – 4. Dąbrowski, 6. Rakowiecki, 7. Bąk, 9. Lubaski, 15. Flak, 17. Będzieszak, 19. Letkiewicz, 20. Lazar, 22. Rogala, 44. Babeshko.

Ślęza: 12. Sobolewski – 4. Jakuć, 6. Pisarczuk, 9. Wawrzyniak, 10. Marcjan, 13. Jabłoński, 17. Kluzek, 18. Afonso, 22. Kozik, 24. Kifert, 25. Heresh

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Koniec meczu!!!

90+3′ Ulatowski ładnie przymierzył piłkę, która minęła w niedużej odległości bramkę Gwarka.

90′ Kluzek i Pisarczuk schodzą z murawy. Za nich na boisku witamy Ulatowskiego i Kudelskyiego. Chwilę wcześniej świetny strzał Jakóbczyka obroniony przez Rosoła.

86′ Jakuć, Heresh i Wawrzyniak opuszczają boisko. W ich miejsce Jakóbczyk, Bieńkowski i Murat.

82′ Pisarczuk zdobywa bramkę z rzutu karnego!!!4:1 dla wrocławian!

81′ Sprot i Czuban w miejsce Rakowieckiego i Lubaskiego!

70′ Marcjan!!!Kapitalny strzał z rzutu wolnego. 3:1 dla Ślęzy!!!

68′ Lazar i Babeshko opuszczają boisko. W ich miejsce Rosół i Piontek.

67′ Czerwona kartka dla bramkarza Gwarka Kukulskiego za faul poza szesnastką!

65′ Jakuć!!!!!!!!!!1:2!!!!

64′ Pisarczuk zdobywa gola dla Ślęzy!!!!!1:1!!!

60′ Żółta kartka dla Jakucia.

58′ Kaczmarek za Rogalę w zespole Gwarka. Chwilę wcześniej ładny strzał Jabłońskiego, ale wciąż prowadzą gospodarze.

57′ Piłka po uderzeniu Kozika mija światło bramki Gwarka!

53′ Znów zbyt słabe uderzenie Heresha.

51′ Bardzo niecelny strzał Jakucia.

48′ Heresh w dobrej sytuacji strzela zbyt słabo, aby pokonać bramkarza rywali!

Gra po przerwie wznowiona.

Koniec pierwszej połowy.

45′ Piękne uderzenie z dystansu Pisarczuka, po nim jednak świetnie piłkę broni Kukulski.

36′ Mogło być 1:1, ale bardzo dobrą interwencją Kukulski ratuje zespół Gwarka przed utratą gola po ni to strzale ni dośrodkowaniu futbolówki w pole karne Jakucia. Chwilę potem Afonso strzelał ponad bramką Gwarka.

32′ Niecelna próba Będzieszaka, a chwilę później strzał jednego z rywali w boczną siatkę bramki Ślęzy!

26′ Były dwa rzuty rożne dla wrocławian, ale nie stworzyliśmy po nim większego zagrożenia w polu karnym Gwarka.

16′ Niecelny strzał Lazara.

10′ Dobra akcja Wawrzyniaka, który dośrodkował piłkę w pole karne, tam jednak Kukulski uprzedził Heresha.

5′ Lubaski po błędzie Sobolewskiego wyprowadza zespół Gwarka na prowadzenie!!!

Rozpoczyna się to spotkanie.

Już za kilka minut początek meczu.

Sędzią spotkania będzie Patryk Świerczek (Małopolskie Kolegium Sędziów).

Już od 13:00 rozpoczniemy relację na żywo z zaległego meczu 18. kolejki III ligi, w którym miejcowy Gwarek podejmie wrocławską Ślęzę.