Znów walkower w Goczałkowicach, ale tym razem na korzyść Ślęzy

Komisja Rozgrywek i Piłkarstwa Zawodowego PZPN, zweryfikowała wynik meczu LKS Goczałkowice-Zdrój – Ślęza Wrocław jako walkower 0:3 na korzyść 1KS-u.

Przypomnijmy, że na boisku zwyciężył LKS 2:1. Przyczyną weryfikacji wyniku był fakt, że pomiędzy 58 a 65 minutą meczu, na boisku w zespole LKS-u przebywał tylko jeden zawodnik o statusie młodzieżowca.

Swoją drogą to można powiedzieć, że stare piłkarskie powiedzenie, że co futbol zabierze, to potem zwróci, bo przypomnijmy, że w rozegranym w Goczałkowicach meczu 1. kolejki sezonu 2021/22, zakończonym wynikiem 1:1, wynik również zweryfikowano, na 3:0 na korzyść LKS-u. Wtedy na boisku przez minutę przebywało w barwach Ślęzy dwóch zawodników spoza Unii Europejskiej, co natychmiastowo wychwycili gospodarze i już po meczu nie kryli z tego powodu radości, i oczywiście napisali do PZPN-u o zaistniałej sytuacji. Z naszej strony o żadnym proteście nie było mowy, a błąd wychwyciła Komisja ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Zawodowego PZPN.