Podsumowanie 11. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

4. zwycięstwa gospodarzy i pięć gości, to bilans 11. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3).

Po porażce Rekordu, jedynym niepokonanym zespołem w rozgrywkach pozostał LKS Goczałkowice Zdrój. Na dole tabeli, solidarnie przegrały drużyny zajmujące 5. ostatnich miejsc. Po raz kolejny piłkarze zaprezentowali niezłą skuteczność, zdobywając 33 bramki, co daje średnią 3,66 gola na mecz.

ZAGŁĘBIE II LUBIN – WARTA GORZÓW WLKP. 5:0
Rezerwy Zagłębia wygrały piąty raz z rzędu, rozbijając pogrążającą się coraz bardziej Wartę.

STAL BRZEG – LKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 0:1
Kolejny raz LKS zdobywa bramkę w końcówce, grając przy tym od 50 min. w dziesiątkę (czerwona kartka).

GWAREK TARNOWSKIE GÓRY – POLONIA BYTOM 1:5
Znakomita druga połowa Polonii pokazuje, że ci co skreślili już ten zespół, zrobili to przedwcześnie.

LECHIA ZIELONA GÓRA – ODRA WODZISŁAW ŚL. 3:0
Po trzech z rzędu porażka, nastąpiło przełamanie Lechii. Goście trochę ułatwili zdanie miejscowym, bo już w 40 min. jeden z nich ukarany został czerwoną kartką.

REKORD BIELSKO-BIAŁA – MIEDŹ II LEGNICA 1:2
Pierwsza porażka Rekordu stała się faktem, a zespołem który potrafił tego dokonać, są nieobliczane w tym sezonie rezerwy Miedzi.

PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE – FOTO-HIGIENA GAĆ 2:1
Wynik tego starcia, w którym zwyciężył faworyt, ustalony został tuż przed przerwą.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA – CARINA GUBIN 0:3
Trzecie z rzędu zwycięstwo beniaminka z Gubina, którego ofiarą padł tym razem inny z beniaminków. Trzeba też zauważyć, że gubinianie imponują skutecznością, bowiem w tych trzech ostatnich meczach strzelili aż 12. bramek.

GÓRNIK II ZABRZE – PIAST ŻMIGRÓD 2:1
Górnik prowadził już 2:0, a zryw żmigrodzian pozwolił im tylko na strzelenie gola kontaktowego.

MKS KLUCZBORK – ŚLĘZA WROCŁAW 2:4