Podsumowanie 17. kolejki rozgrywek III ligi kobiet

17. kolejka rozgrywek III ligi kobiet przyniosła już najważniejsze rozstrzygnięcie. DO II ligi awansował LUKS Ziemia Lubińska.

LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA – POLONIA ŚRODA ŚL. 8:0
Niespodzianki nie było, bo być jej nie mogło. LUKS przewyższał Polonię o kilka klas i już w pierwszej połowie (6:0) urządził sobie strzelecki trening. Lubinianki jako, że w ostatniej kolejce dostaną punkty walkowerem, już teraz mogą świętować awans. Gratulujemy.

CHROBRY GŁOGÓW – UKS BIERUTÓW 1:2
To zwycięstwo sprawia, że do zajęcia czwartego miejsca na koniec sezonu, UKS potrzebuje jeszcze tylko punktu.

POLONIA ŚWIDNICA – PIAST NOWA RUDA 4:3
Gdy w 52. minucie Magdalena Kapłon po raz trzeci w tym meczu pokonała bramkarkę Polonii, w Świdnicy zapachniało sensacją. Gospodynie wzięły się jednak w garść, i w końcowym fragmencie spotkania zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

MOTO-JELCZ OŁAWA – POGOŃ OLEŚNICA 3:0 walkower

ŚLĘZA WROCŁAW – KOLEKTYW RADWANICE 7:0