Zapraszamy na relację live z pojedynku 34. kolejki III ligi pomiędzy Wartą Gorzów Wielkopolski, a Ślęzą Wrocław.

Warta: 94. Bukowski – 4. Ogrodowski, 6. Siwiński, 7. Bielawski, 8. Marchel, 10. Krauz, 20. Majerczyk, 23. Gardzielewicz, 27. Duda, 77. Ufir, 99. Jachno

Ślęza: 12. Zabielski – 4. Murat, 5. Stempin, 8. Bohdanowicz, 9. Wawrzyniak, 10. Gil, 18. Afonso, 19. Passoni, 22. Muszyński, 24. Fediuk, 25. Kluzek

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU.

85′ Fediuk zdobywa drugiego gola dla Ślęzy!!!

80′ Strzał jednego z rywali mija bramkę Zabielskiego.

74′ Zdzichowski za Ufira.

74′ Hampel i Krukowski za Passoniego i Gila.

71′ Passoni marnuje dobrą okazję dla wrocławian!

68′ Mikołajczak doprowadza do wyrównania!!!

64′ Rybicki i Burzyński w miejsce Marchela i Majerczyka.

62′ Murat i Wawrzyniak opuszczają boisko. W ich miejsce Vinicius i Hawryło.

61′ Uderzenia Murata i Wawrzyniaka, ale wynik bez zmian.

58′ Mikołajczak za Jachno.

54′ Bukowski uprzedził wychodzącego na dobrą pozycję Murata.

52′ Gol dla Ślęzy. Jego strzelcem Stempin!!!

Śledzicki za Ogrodowczyka po przerwie w zespole miejscowych.

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

PRZERWA.

44′ Bardzo niecelny strzał Marchela.

40′ Dobra szansa wrocławian, ale niewykorzystana przez Passoniego.

35′ Wciąż bez goli.

28′ Był rzut wolny dla rywali. Po nim było gorąco w naszym polu karnym, ale gospodarzom nie udało się pokonać Zabielskiego.

25′ Dobra akcja Ślęzy, jednak Passoni jednak nie dochodzi do dobrego dośrodkowania w pole karne Murata.

19′ Był rzut rożny dla Ślęzy. Po nim na bramkę Warty strzelał Bohdanowicz, ale niecelnie.

15′ Kwadrans gry w Gorzowie za nami. Jak na razie bez goli.

9′ Ładna akcja Stempina z Gilem zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem tego ostatniego.

2′ Żółta kartka dla Krauza.

ROZPOCZYNA SIĘ TO SPOTKANIE

W Gorzowie piękna i słoneczna pogoda.

Sędzią spotkania będzie Łukasz Ostrowski (Szczecin).

Oba zespoły są już na rozgrzewce.

Witamy serdecznie z Gorzowa Wielkopolskiego. Już od 17:30 rozpoczniemy relację na żywo z ostatniego ligowego meczu naszych piłkarzy w bieżących rozgrywkach, a rywalem żółto-czerwonych będzie miejscowa Warta.

Ławki rezerwowych:

Warta: 1. Wojsznis, 12. Hrabski, 14. Burzyński, 15. Zdzichowski, 16. Rybicki, 17. Śledzicki, 44. Mikołajczak

Ślęza: 1. Czapran, 2. Hampel, 13. Krukowski, 14. Lima, 15. Trepczyński, 16. Hawryło, 17. Vinicius