Zapraszamy na relację live z pojedynku 15. kolejki III ligi (gr. 3.)  pomiędzy Rekordem Bielsko-Biała, a Ślęzą Wrocław.

Rekord: 99. Szumera – 6. Nowak, 5. Madzia, 9. Wróbel, 11. Świderski, 16. Żołna, 21. Nocoń, 26. Krysik, 27. Twarkowski , 33. Pańkowski, 75. Wyroba

Ślęza: 1. Wąsowski – 3.Bąk, 4. Trochanowski, 5. Stempin, 7. Marcjan, 9. Wawrzyniak, 17. Vinicius, 21. Samiec, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk, 25. Kluzek

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU.

90+3′ Wąsowski broni strzał Świderskiego.

90+2′ Znów poprzeczka dla Rekordu!

Mecz potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

89′ Waluś za Twarkowskiego.

89′ Poprzeczka ratuje nasz zespół po strzale Świderskiego.

88′ Niecelny strzał Gila.

85′ Olek i Hampel za Kluzka i Marcjana.

83′ Żółta kartka dla Twarkowskiego.

79′ Świderski podwyższa na 3:1 strzałem z rzutu karnego.

79′ Żółta kartka dla Wąsowskiego.

78′ Gil za Fediuka.

77′ Ależ było groźnie pod bramką Ślęzy. Na szczęście udanie interweniował Wąsowski.

74′ Uderzenie Marcjana minimalnie niecelne po rzucie rożnym dla wrocławian.

71′ Wąsowski broni strzał Żołny.

69′ Żółta kartka dla Fediuka.

68′ Strzał Viniciusa. Minimalnie niecelny…

63′ Mucha za Wróbla w zespole Rekordu.

62′ Bąk i Trochanowski schodzą z boiska. W ich miejsce Wroński i Maciołek.

52′ Żółta kartka dla Bąka.

51′ Strzał Fediuka zablokowany.

50′ Żółta kartka dla Tomaszewskiego.

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA

PRZERWA

39′ Ładna indywidualna akcja Viniciusa, ale nie udaje mu się doprowadzić po niej do remisu.

38′ Niecelny strzał Żołny.

33′ Łapiemy kontakt. Tomaszewski 2:1 z rzutu karnego!

26′ Strzał Stempina, po którym dobrze interweniuje bramkarz miejscowych.

22′ Niecelny strzał Marcjana po dośrodkowaniu Wawrzyniaka.

19′ Świderski podwyższa na 2:0!!!

15′ Znakomita okazja wrocławian. Po podaniu Stempina Kluzek marnuje świetną sytuację do zdobycia gola. Chwilę potem strzał Bąka broni Szumera.

8′ Ładna akcja prawą stroną boiska Stempina, który wrzucił piłkę w pole karne. Nikt jednak nie zamknął tego do,środkowania.

6′ Strzał zza szesnastki Świderskiego i piłka w bramce Ślęzy!

2′ Strzał Trochanowskiego z dystansu. Bramkarz wybija na róg.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Zakończyła się już rozgrzewka. Już za kilka minut początek tego spotkania.

Sędzią spotkania będzie Robert Marciniak (Kraków)

Jak na razie deszczowa pogoda.

Witamy serdecznie z Bielsko-Białej. Już od 13:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 15. kolejki trzecioligowych rozgrywek, w którym miejscowy Rekord podejmie wrocławską Ślęzę.