Relacja na żywo z meczu Ślęza – ROW

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 35. kolejki III ligi (gr. 3) Ślęza Wrocław – ROW 1964 Rybnik

ODŚWIEŻ RELACJĘ

4:2
ŚLĘZA WROCŁAW
ROW 1964 RYBNIK

Ślęza: 12. Zabielski – 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 8. Bohdanowicz, 9. Wawrzyniak, 16. Dyr, 18. Afonso, 19. Stępień, 21. Samiec, 22. Muszyński, 25. Kluzek

ROW: 12. Jona – 2. Janik, 5. Pacholski, 7. Krotofil, 8. Baranskyi, 11. Kuzior, 17. Pochcioł, 18. Warmiński, 20. Migus, 24. Gajda, 35. Folmert.

Koniec spotkania.

90′ W doliczonym czasie gry Bialik podwyższa na 4:2 dla wrocławian!

86′ Gomola za Warmińskiego.

84′ Gil nie wykorzystał dobrej sytuacji.

82′ Stępień i 3:2 dla Ślęzy!

76′ Gil doprowadza do wyrównania!

75′ Bialik zdobywa kontaktowego gola!

73′ Boda za Gajdę.

72′ Żółta kartka dla Gajdy.

70′ Bialik, Krukowski i Palacios w miejsce Bohdanowicza, Afonso i Stempina.

66′ Na murawie leży strzelec drugiego gola Gajda. Potrzebna interwencja fizjoterapeuty drużyny gości.

64′ Niecelny strzał Pisarczuka.

62′ Zmiana w zespole przyjezdnych. Boisko opuścił Kuzior.  W jego miejsce pojawił się Tomaszewski.

61′ Gajda podwyższa wynik!

50′ Po kornerze dla rywali bramkę dla ROW-u zdobył Pacholski!

W obu zespołach w przerwie nastąpiły po dwie zmiany. W ekipie gości boisko opuścili Pochcioł i Migus. W ich miejsce Kukuła i Sobik. W drużynie Ślęzy po zmianie stron nie zobaczymy już Wawrzyniaka i Kluzka. Za nich pojawili się Gil i Traczyk.

Gra po przerwie wznowiona.

Koniec pierwszej połowy.

44′ Tuż przed przerwą żółty kartonik otrzymał piłkarz drużyny gości Baranskyi.

43′ Znów w natarciu Ślęza. Tym razem Afonso. Świetna interwencja Jony.

41′ Tym razem strzelał Pisarczuk, ale obok słupka.

40′ Muszyński strzela niecelnie po dośrodkowaniu Pisarczuka z rzutu wolnego.

36′ Ładne uderzenia z dystansu najpierw Migusa, a potem z drugiej strony boiska Bohdanowicza.

34′ Niecelny strzał będącego w trudnej pozycji Wawrzyniaka.

30′ Znakomita okazja dla wrocławian, niewykorzystana przez Stempina.

28′ Był rzut rożny dla Ślęzy. Po dośrodkowaniu Wawrzyniaka na bramkę ROW-u uderzał Samiec, ale niecelnie.

22′ Jona kapitalnie obronił strzał Stępnia!

18′ Bardzo ładna indywidualna akcja Wawrzyniaka zakończona mocnym, ale niecelnym strzałem.

12′ Był rzut wolny dla ROW-u. Po nim nasi obrońcy wybijają jednak piłkę poza szesnastkę.

7′ Dużo gry w środkowej strefie boiska. Bez sytuacji podbramkowych…

Rozpoczyna się to spotkanie.

Zakończyła się rozgrzewka. Już za chwilę oba zespoły pojawią się na boisku.

Sędzią spotkania będzie Maciej Dudek (Żagań).

Nasi dziś żółto – czerwono, rywale na czarno – zielono.

Witamy serdecznie z Centrum Piłkarskiego Ślęzy Wrocław – #Kłokoczyce. Już od 18:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 35. kolejki III ligi, w którym Ślęza zagra z ROW-em Rybnik.

Ławki rezerwowych:

Ślęza: 1. Adamczyk – 3. Palacios, 4. Gil, 11. Traczyk, 13. Krukowski, 15. Bialik, 26. Trochanowski

ROW: 1. Plewka, 14. Tomaszewski, 15. Pytlik, 19. Gomola, 27. Kukuła, 88. Boda, 97. Sobik