III liga kobiet – Ślęza przegrywa z liderem po golu w 90 minucie

W rozegranym w Karninie meczu 13. (zaległej) kolejki rozgrywek III ligi Kobiet (grupa 3), Ślęza Wrocław przegrała z Wartą Gorzów Wlkp. 0:1.

Trener Arkadiusz Domaszewicz – Wiedzieliśmy jak przeciwnik gra, byliśmy przygotowani w 100% do tego meczu. Nie udało się, tak po prostu. W dodatku tracimy bramkę w ostatniej minucie meczu . Taka jest piłka. Pierwsza połowa to jedna wielka kopanina z dwóch stron i jedynie uderzenie w poprzeczkę z rzutu wolnego zawodniczki Warty było godne do odnotowania. Nasz styl prezentowaliśmy za to w drugiej połowie, tworząc kilka sytuacji. Jednak ryzykując pod koniec meczu w poszukiwaniu zwycięstwa, tracimy bramkę z dystansu po błędzie indywidualnym.
Gratulujemy Warcie zwycięstwa które przybliża ją do awansu, natomiast my zbieramy kolejne doświadczenie, które miejmy nadzieje zaprocentuje w przyszłym sezonie, w którym będziemy chcieli wygrać 3 ligę.

WARTA GORZÓW WLKP. – ŚLĘZA WROCŁAW 1:0 (0:0)

1:0 Okulewicz 90′

Ślęza – Malinowska, Kaczor, Stępień (72’ Gaber), Adamiec (88’ Tyza), Szewczyk, Podkowa, Żurawska (72’ Gruchała), Słota, Ojdana (67’ Kucharska), Olbińska, Kruk
Rezerwowe: Skużybut, Zygadlik