Relacja na żywo z Pawłowic

0Zapraszamy na relację na żywo z meczu 27. kolejki III ligi (gr. 3) Pniówek 74 Pawłowice – Ślęza Wrocław.

0-1
PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
ŚLĘZA WROCŁAW

Pniówek: 32. Gocyk – 5. Weis, 8. Morcinek, 9. Szatkowski, 10. Kasperowicz, 11. Spratek, 14. Fulianty, 15. Trąd, 16. Płowucha, 17. Glapka, 18. Wiciński.

Ślęza: 1. Budzyński – 6. Pisarczuk, 8. Bohdanowicz, 11. Traczyk, 14. Lima, 15. Trepczyński, 17. Vinicius, 19. Passoni, 21. Samiec, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU!

90′ Zmiana w zespole Ślęzy. Wawrzyniak za Viniciusa.

86′ Znakomita szansa Ślęzy. Niewykorzystana.

82′ Wciąż 0:1.

76′ Krukowski za Passoniego.

75′ Hanzel za Wicińskiego.  Żółta kartka dla Morcinka.

73′ Ładny strzał Passoniego obroniony przez Gocyka.

72′ Żółte kartki dla Musiolika i Szatkowskiego.

68′ Świetna okazja miejscowych. Niewykorzystana!

65′ Samiec główkuje ponad bramką po kornerze dla żółto-czerwonych. Zmiana wśród rywali. Herman za Glapkę.

61′ Lima  ładnie przymierzył na bramkę Pniówka, ale bramkarz gospodarzy broni.

56′ Bardzo dobra akcja rywali, na szczęście jeden z piłkarzy Pniówka przestrzelił.

55′ Bardzo ładny strzał Pisarczuka obroniony przez Gocyka.

50′ Liiiiiiiiiiiimmmmmmmmmaaaaaaaa!0:1!!!! Nasz zawodnik pakuje piłkę do siatki po rzucie rożnym dla wr0cławian!

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

W przerwie zmiana wśród rywali. Musiolik za Spratka.

PRZERWA.

W doliczonym czasie gry ładny, ale minimalnie niecelny strzał Weisa.

45′ Pierwsza połowa potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

39′ Budzyński broni jedenastkę wykonywaną przez Szatkowskiego!

38′ Żółta kartka dla Limy.

32′ Wciąż 0:0.

26′ Ładna akcja Viniciusa. Nasz zawodnik uderzał futbolówkę na bramkę rywali, ale golkiper miejscowych na posterunku.

23′ Po dośrodkowaniu Limy z rzutu rożnego piłkę po strzale głową Pisarczuka łapie Gocyk.

18′ Niecelne uderzenie Weisa.

11′ Dobra akcja miejscowych. Piłka po strzale Szatkowskiego mija światło bramki Ślęzy.

9′ Stempin za kontuzjowanego Trepczyńskiego.

3′ Trepczyński opatrywany na boisku przez fizjoterapeutę Ślęzy Damiana Wdowika.

Mecz poprzedziła minuta ciszy w związku z tragicznymi wydarzeniami w pobliskich kopalniach.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Sędzią spotkania będzie Bartosz Pałetko (Kraków)

Oba zespoły są już na rozgrzewce.

Jak na razie w Pawłowicach piękna i słoneczna pogoda.

Witamy serdecznie z Pawłowic. Już od godz. 17:00 rozpoczniemy relację z meczu 27. kolejki III ligi (gr. 3), w którym miejscowy Pniówek podejmie wrocławską Ślęzę.