Relacja na żywo ze Żmigrodu

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 12. kolejki III ligi (gr. 3) Piast Żmigród – Ślęza Wrocław.

ODŚWIEŻ RELACJĘ

PIAST ŻMIGRÓD
 0-6 ŚLĘZA WROCŁAW

Piast: 1. Filipowiak – 4.Szymański, 5. Sztylka, 6. Łukaszewski, 8. Kieca, 10. Sołtyński, 16. Niewieściuk, 20. Majbroda, 21. Stanclik, 26. Jarczak, 32. Łuczak

Ślęza: 1. Wąsowski – 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 9. Wawrzyniak, 11. Traczyk, 18. Afonso, 19. Stępień, 21. Samiec, 22. Muszyński, 23. Tomaszewski, 24. Fediuk

KONIEC MECZU.

90′ Filipowiak znakomicie broni strzał Stępnia.

81′ Zmiany w obu zespołach. W ekipie Piasta boisko opuścili Łukaszewski i Łuczak. W ich miejsce Błoński i Sosna. W drużynie Ślęzy na boisko wchodzi Hampel. Zmienia Pisarczuka.

75′ Niewiadomski i Bohdanowicz w miejsce Traczyka i Afonso.

67′ Kotyla i Hawryło w miejsce Wawrzyniaka i Fediuka.

66′ Żółta kartka dla Samca, a chwilę później dla Niewieściuka.

61′ Krawczyszyn za Sołtyńskiego w ekipie Piasta.

58′ Strzał Jarczaka z wolnego broni Wąsowski.

51′ Wawrzyniak podwyższa na 6:0 dla Ślęzy!

47′ Filipowiak świetnie broni strzał Stempina.

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

41′ Futbolówka po uderzeniu Tomaszewskiego mija światło bramki Piasta.

40′ Filipowiak broni strzał Muszyńskiego.

37′ Piłka po strzale głową Stępnia wpada do bramki rywali. 0:5!

34′ 0:4! Pisarczuk pewnie wykorzystuje karnego.

32′ Traczyk faulowany w polu karnym, będzie jedenastka dla wrocławian!

28′ Mocny strzał Afonso broni Filipowiak.

25′ Stępień podwyższa na 3:0 dla Ślęzy!

23′ Niecelny strzał Wawrzyniaka.

18′ Dwie bramki w ciągu dwóch minut dla wrocławian! Strzelcem obu goli Traczyk! Ślęza prowadzi w Żmigrodzie 2:0!

16′ Dwie kapitalne szanse dla gospodarzy. Strzały Stanclika i Sołtyńskiego broni Wąsowski!

12′ Chwilę potem z drugiej strony boiska blisko szczęścia Sołtyński.

11′ Po rzucie rożnym dla Ślęzy dwie bardzo dobre okazje naszej drużyny, niewykorzystane przez Wawrzyniaka i Traczyka.

2′ Po zagraniu w pole karne Szymańskiego pierwsza interwencja Wąsowskiego.

Rozpoczyna się to spotkanie.

Sędzią spotkania będzie Jakub Dmuch (Trzebnica).

Jak na razie piękna i słoneczna pogoda.

Witamy serdecznie ze Żmigrodu. Już od 14:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 12. kolejki III ligi (gr. 3), w którym Piast zagra z wrocławską Ślęzą.

Ławki rezerwowych:

Piast: 25. Korytkowski, 2. Krawczyszyn, 7. Moryson, 11. Błoński, 15. Kępczyński, 18. Wojtkowiak, 24. Sosna

Ślęza: 12. Gasztyk – 2. Hampel, 7. Kotyla, 8. Bohdanowicz, 16. Hawryło, 17. Vinicius, 20. Niewiadomski