Ślęza wraca do Wrocławia!

W sezonie 2017/2018 zespół Ślęzy Wrocław swoje domowe mecze rozgrywać będzie na Stadionie Piłkarskim „Oławka” przy ul. Na Niskich Łąkach 7.

Miło nam poinformować, że piłkarski zespół Ślęzy Wrocław w nowym sezonie swoje mecze w charakterze gospodarza rozgrywać będzie w stolicy Dolnego Śląska.

W ostatnim sezonie z konieczności żółto-czerwoni podejmowali przeciwników w gościnnej Oławie. Warunki stworzone przez tamtejsze Centrum Kultury Fizycznej były bardzo dobre i z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować za ich stworzenie pracownikom OCKF-u. Prawda jest jednak taka, że miejscem, w którym powinien rozgrywać swoje mecze Najstarszy Klub Sportowy we Wrocławiu powinna być właśnie stolica Dolnego Śląska i tak też będzie w nowych rozgrywkach.

Dzięki bardzo dobrej współpracy z Młodzieżowym Centrum Sportu we Wrocławiu, Ślęza swoje mecze rozgrywać będzie na Stadionie Piłkarskim „Oławka” przy ul. Na Niskich Łąkach 7. Obiekt ten ostatnio zmodernizowano, bowiem był on areną World Games 2017, a rozgrywane były na nim rozgrywki Fistballa i Lacrossa. Obecnie znajdujące się na nim trybuny mogą pomieścić 900 osób.

Na pierwszy mecz we Wrocławiu kibice będą musieli jednak troszkę poczekać. Właśnie w związku z World Games i koniecznością regeneracji płyty po jej bardzo intensywnym podczas igrzysk użytkowaniu, w dwóch pierwszych meczach, w których Ślęza miała wystąpić na własnym boisku nastąpiła zamiana gospodarza i stąd mecze I i III kolejki wrocławianie rozegrają w Brzegu i Zabrzu. Po raz pierwszy na „Oławkę” zaprosimy kibiców w sobotę (26 sierpnia). W tym dniu o godz. 17 w meczu V kolejki Ślęza podejmować będzie Falubaz Zielona Góra.

W sumie w rundzie jesiennej Ślęza rozegra we Wrocławiu 7 spotkań, na które juz teraz serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że atmosfera na nich panująca będzie podobna do tej z meczu z Górnikiem Wałbrzych rozegranym wiosną na Oporowskiej. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Dariusz Parossa