Przemęczeni piłkarze Ślęzy nie sprostali Górnikowi

W rozegranym w Wałbrzychu meczu sparingowym Ślęza Wrocław przegrała z miejscowym Górnikiem 2:5

Wysoka porażka z czwartoligowcem mogłaby stanowić powód do niepokoju. Zanim jednak nasi kibice zaczną krytykować piłkarzy Ślęzy, chcemy tylko zaznaczyć, że miniony tydzień był najciężej przepracowanym przez nich okresem w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Każdy dzień żółto-czerwoni rozpoczynali od kilkukilometrowej przebieżki po górach, a następnie uczestniczyli jeszcze w dwóch treningach. Trudy tych zajęć były dziś aż nadto widoczne. Naszym piłkarzom po prostu brakowało pary. Byli wolniejsi i popełniali dużo błędów, z których skwapliwie korzystali wałbrzyszanie. Górnicy byli dziś lepsi i wygrali w pełni zasłużenie, a nam pozostaje pogratulować im bardzo dobrego meczu.

GÓRNIK WAŁBRZYCH – ŚLĘZA WROCŁAW 5:2 (3:2)

5:2 Rodziewicz 85′

Górnik – Jaroszewski (46’Stec), Orzech, Michalak, Zaremba (46’Smoczyk), Bogacz (46’Sobiesierski), Krzymiński, Rytko (65’Krawczyk), Wepa, Tragarz (46’Tragarz), Chajewski (70’Borowiec), testowany (6′ Rodziewicz).

Ślęza – I połowa – Palmowski, Molski, Wdowiak, Niewiadomski, Repski, Olejniczak, Tomaszewski, testowany, Traczyk, Kluzek, Lewkot
II połowa – testowany, Lasota, testowany, Korytek, Berkowicz, testowany, Bohdanowicz, Stempin, testowany, Skórnica, testowany

Dodajmy jeszcze, że w piątek większość piłkarzy Ślęzy zagrała w reprezentacji DolZPN, która po bramce zdobytej przez Andrzeja Korytka wygrała 1:0 z Lechią Dzierżoniów.