Zapraszamy na relację live ze spotkania 24. kolejki III ligi (gr. 3) Stilon Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław.

Stilon: 1. Czajor – 4. Wenerski, 5. Mączyński, 7. Kaczor, 8. Łuszkiewicz, 9. Matuszewski, 10. Bohdanov, 11. Olszewski, 20. Wiśniewski, 21. Drozdowicz, 22. Vaskou

Ślęza: 12. Sobolewski – 4. Jakuć, 6. Pisarczuk, 9. Wawrzyniak, 10. Marcjan, 11. Olek, 13. Jabłoński, 17. Kluzek, 18. Afonso, 22. Kozik, 24. Kifert

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU.

90+7′ Ależ to była okazja dla wrocławian, po wrzutce Pisarczuka w pole karne z rzutu wolnego. Piłka jednak w rękach bramkarza po strzale Afonso!!!

90+5′ Siwozad za Kopecia.

90+1′ Żółte kartki dla Wiśniewskiego i Michalskiego.

Mecz potrwa dłużej o przynajmniej pięć minut.

89′ Żółta kartka także dla Wawrzyniaka.

88′ Żólta kartka dla Vaskou.

78′ Nikt nie zamknął dośrodkowania w pole karne miejscowych Murata.

77′ Kaczor i Bohdanov schodzą z boiska w zespole Stilonu. W ich miejsce Kaniewski i Kopeć.

72′ Dwie dobre interwencje Sobolewskiego po stałym fragmencie gry dla rywali.

69′ Grudnik za Drozdowicza.

68′ Trzy zmiany w zespole Ślęzy. Boisko opuścili Jakuć, Marcjan i Jabłoński. W ich miejsce na murawie Jakóbczyk, Heresh i Murat.

64′ Wciąż 1:0.

59′ Żółta kartka dla Kluzka.

56′ Celny strzał Kozika z rzutu wolnego.

54′ Piłka po strzale Jakucia wybroniona przez Czajora!

53′ Bardzo dobre dwie okazje dla rywali, ale wciąż 1:0 dla Stilonu.

49′ Niecelny strzał Vaskou.

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

Michalski za Olka po zmianie stron.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

Pierwsza połowa potrwa dłużej o przynajmniej jedną minutę.

45′ Bardzo niecelny strzał Wawrzyniaka.

42′ Piłka po strzale Wawrzyniaka wpada do bramki Stilonu, sędzia słusznie jej jednak nie uznaje, bowiem wcześniej przy podaniu Afonso piłka wyszła poza boisko. Powinien być jednak rzut rożny dla wrocławian, bowiem futbolówkę za plac gry wybijał obrońca miejscowych!

39′ Bardzo ładnie rozegrany stały fragment gry przez naszą drużynę. Przed szansą stanął Afonso, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zatrzymany w przepisowy zdaniem arbitra sposób przez Czajora.

37′ Niecelna główka jednego z naszych zawodników po kornerze dla Ślęzy.

36′ Ależ znakomita okazja dla wrocławian. Piłkę będącemu w świetnej sytuacji Olkowi w ostatniej chwili spod nóg wybija obrońca Stilonu!

34′ Tym razem blisko szczęścia był Olszewski, który główkował piłkę ponad bramką Ślęzy.

33′ Dobra obrona Sobolewskiego po próbie z rzutu wolnego dla miejscowych.

30′ Niecelny strzał Afonso.

25′ Mocny strzał Pisarczuka zablokowany w ostatniej chwili przez obrońcę gospodarzy, chwilę później piłka po uderzeniu  „Pisara” mija minimalnie bramkę rywali!

17′ Wenerski wyprowadza zespół Stilonu na prowadzenie!

17′ Bardzo dobra okazja dla rywali niewykorzystana przez Matuszewskiego.

11′ Celne uderzenie Marcjana.

10′ Czajor broni piłkę po strzale z rzutu wolnego Pisarczuka. Chwilę później futbolówka po strzale jednego z naszych graczy wychodzi poza boisko.

9′ Żółta kartka dla Wenerskiego.

7′ Piłka po akcji rywali odbija się od słupka bramki Ślęzy.

5′ Celny strzał Pisarczuka. Piłka w rękach Czajora.

2′  Ślęza miała rzut rożny, ale nie stworzyliśmy po nim zagrożenia pod bramką Stilonu.

ROZPOCZYNA SIĘ TO SPOTKANIE.

Sędzią spotkania będzie Dawid Matyszczak (Kluczbork).

Jak na razie mamy piękną i słoneczną pogodę.

Trwa już rozgrzewka.

Witamy serdecznie z Gorzowa Wielkopolskiego. Już od 16:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 24. kolejki III ligi, w którym miejscowy Stilon zagra z wrocławską Ślęzą.

Ławki rezerwowych:

Stilon: 12. Szymaniuk, 16. Kaniewski, 24. Fediuk, 25. Kaczor, 36. Siwozad, 39. Kopeć, 63. Grudnik

Ślęza: 1. Majchrzak, 8. Jakóbczyk, 16. Bagiński, 20. Murat, 20. Michalski, 21. Zawadzki, 25. Heresh