Zapraszamy na relację live z pojedynku 5. kolejki III ligi pomiędzy Stilonem Gorzów Wielkopolski, a Ślęzą Wrocław.

Stilon: 1. Łodej – 3. Karoń, 7. Świerczyński, 9. Kaczor, 14. Maliszewski, 15. Trepczyński, 16. Kaniewski, 20. Wiśniewski, 21. Drozdowicz, 24. Przybylski, 77. Nowak

Ślęza: 1. Wąsowski – 3. Bąk, 5. Stempin, 7. Marcjan, 8. Wroński, 17. Vinicius, 18. Afonso, 21. Samiec, 23. Tomaszewski,24. Fediuk, 25. Kluzek

ODŚWIEŻ RELACJĘ

KONIEC MECZU

90′ Słaby strzał Krukowskiego obroniony przez bramkarza.

86′ Świerczyński ukarany żółtą kartką.

83′ Kurlapski za Nowaka.

82′ Hampel za Kluzka.

81′ Kapitalna okazja Nowaka. Tomaszewski wybija piłkę z linii bramkowej!!!

76′ Zmiana w zespole Ślęzy.  Trochanowski za Wrońskiego. Gil za Marcjana.

73′ Druga żółta, a w konsekwencji czerw0na kartka dla Afonso.

69′ Krukowski i Wawrzyniak za Viniciusa i Bąka.

68′ Zmiana wśród rywali. Poniedziałek za Kaczora.

63′ Mocny, ale niecelny strzał Kluzka.

61′ Kopeć za Drozdowicza.

58′ Ishuoka ukarany czerwoną kartką za faul w polu karnym. Vinicius chwilę później nie wykorzystuje karnego!!!

56′ Żółta kartka dla Marcjana.

48′ Żółta kartka dla Afonso.

Gra po przerwie wznowiona.

W przerwie dwie zmiany w zespole gospodarzy. Za Kaniewskiego Ishizuka, za Maliszewskiego Bohdanov.

Przerwa.

45′ Ładny strzał z wolnego Marcjana obroniony przez Łodeja.

41′ Ależ pech wrocławian. Piłka trafia w słupek po uderzeniu Kluzka!

39′ Afonso!!!!! 1:1!!!

33′ Ależ to była świetna okazja dla wrocławian. Futbolówka po strzale Marcjana trafia w słupek, a jego dobitka w boczną siatkę bramki Stilonu!!!

30′ Uderzenie Nowaka z dystansu. Piłka w rękach naszego bramkarza.

25′ Wąsowski broni strzał Drozdowicza.

21′ Vinicius zablokowany w polu karnym przez obrońców rywali.

18′ Niecelne uderzenie Stempina.

15′ Ładny strzał Drozdowicza. Na szczęście niecelny…

9′ Kaczor zdobywa pierwszego gola dla Stilonu!

5′ Świetna akcja Ślęzy, po której Łodej świetnie broni strzał Fediuka.

ROZPOCZYNA SIĘ TEN POJEDYNEK.

Nasi na czerwono-czarno rywale na biało-niebiesko.

Już za kilka chwil początek meczu.

Sędzią spotkania będzie Kacper Kendzia (Rawicz)

Witamy serdecznie z Gorzowa Wielkopolskiego. Już od 17:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 5. kolejki III ligi (gr.3), w którym miejscowy Stilon podejmie wrocławską Ślęzę.

Ławki rezerwowych:

Stilon: 12. Gibki, 4. Pająk, 11. Kurlapski, 17. Bohdanov, 18. Poniedziałek, 19. Ishizuka, 39. Kopeć

Ślęza:12. Gasztyk, 4. Trochanowski, 9. Wawrzyniak, 10. Gil, 15. Hampel, 16. Dudek, 26. Krukowski