Relacja na żywo z meczu Zagłębie II – Ślęza

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 8. kolejki III ligi (grupa 3) Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Lubina. Już od 12:00 rozpoczniemy relację z meczu 8. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3), w którym rezerwy miejscowego Zagłębia podejmą wrocławską Ślęzę.

ZAGŁĘBIE II LUBIN – ŚLĘZA WROCŁAW 0: 2 KONIEC MECZU

0:1 Traczyk (17 min.)

0:2 Molski (82 min.)

Zagłębie II: 12. Ferenc – 3. Jończy, 6. Bieliński, 8. Soszyński, 9. Nowak, 11. Andrzejczak, 14. Spychała, 16. Żyra, 17. Szota, 23. Janoszka, 19. Janus

Ślęza: 12. Gorczyca – 6. Repski, 7. Mańkowski, 8. Bohdanowicz, 9. Firlej, 11. Traczyk, 14. Jakóbczyk, 17. Molski, 18. Łątka, 19. Wdowiak, 24. Małecki

Ławki rezerwowych:

Zagłębie II: 1.Stec, 4. Szukiełowicz, 7. Gołębiowski, 10. Dudziak, 20. Ryś

Ślęza: 23. Malisz, 2. Lasota, 3. Sakwa, 5. Stempin, 15. Jarczak, 16. Berkowicz

Na stadionie Górniczym  trwa już rozgrzewka.

Jak na razie jest pochmurno…

Sędzią spotkania będzie tak jak już wcześniej informowaliśmy  Leszek Lewandowski z Zabrza.

Nasi piłkarze wyszli dziś na boisko w koszulkach wyrażających wsparcie dla kontuzjowanego w ostatnim meczu naszej drużyny z Piastem Żmigród Macieja Matusika.

Nasi dziś na czerwono-czarno, rywale na biało.

12:05′ Rozpoczyna się to spotkanie.

7′ Jak na razie pierwsze minuty to wzajeme badanie sił. Akcje kończą się przed polami karnymi obu zespołów.

9′ Znakomita okazja dla Ślęzy, niewykorzystana przez Molskiego!

12′ Celne uderzenie zza szesnastki Bohdanowicza.

17′ 1:0 dla Ślęzy!!!! Bramkę zdobył Kornel Traczyk, który strzałem obok Ferenca udanie wykończył dobrą akcję wrocławian.

22′  Niecelne uderzenie Spychały.

24′ Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Zagłębia II. Po nim blisko szczęścia był Firlej, ale Ferenc był na posterunku.

25′ Żółta kartka dla Soszyńskiego.

30′ Tym razem z drugiej strony boiska ładnie futbolówkę w naszą szesnastkę wrzucił Janus, ale Mańkowski ofiarną interwencją uprzedził wychodzącego na czystą pozycję rywala.

37′ W jednym ze starć ucierpiał Traczyk, którego chwilę później zastąpił Jarczak.

41′ Debiutujący dziś w Ślęzie Piotr Gorczyca udanie interweniował po dośrodkowaniu w pole karne przez jednego z rywali.

45′ Pierwsza połowa potrwa dłużej o przynajmniej dwie minuty.

45′ + 2′ Żółta kartka dla Jończego.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

W zespole rywali w przerwie nastąpiła zmiana. Na boisku pojawił się  Gołębiowski.

13:13′ Gra po przerwie wznowiona.

52′ Wciąż 0:0. Choć akcje obu zespołów przenoszą się z jednej połowy na drugą nie oglądamy sytuacji pod bramkami rywali.

57′ Dudziak za Żyrę.

59′ Bieliński uderzał a naszą bramkę po rogu dla rywali. Pewnie jednak Gorczyca.

63′ Wdowiak udanie wybija piłkę po groźnej wrzutce Janusa.

67′ Stempin za Jakóbczyka.

71′ Wdowiak po rogu strzelał nad poprzeczką.

72′ Świetna indywidualna akcja Firleja, który uderzył tuż zza szesnastki, ale piłka po nogach obrońcy o centymetry minęła poprzeczkę bramki Ferenca.

73′ ZNów strzelał Firlej, i znów udanie Ferenc!

74′ Kapitalna interwencja Gorczycy po strzale Gołębiowskiego!

75′ Ryś za Janoszkę.

81′ Lasota za Repskiego.

82′ 2:0 dla wrocławian!!!! Po dośrodkowaniu Firleja bramkę dla Ślęzy zdobył Molski!!!!

86′ Berkowicz za Firleja.

88′ Żółta kartka dla Spychały.

89′ Dobry strzał Molskiego, ale tuż obok bramki.

90′ Mecz potrwa dłużej o przynajmniej 4 minuty.

KONIEC MECZU. WYGRYWAMY W LUBINIE 2:0!!!