Sparing w Gaci na remis

W rozegranym w Gaci meczu sparingowym, Ślęza Wrocław zremisowała z miejscową Foto-Higieną 3:3.

Gdy połowa piłkarzy z powodzeniem rozgrywała drugi mecz turnieju UEFA Regions Cup, pozostali zawodnicy, aby zachować rytm meczowy udali się do Gać, by po raz drugi w przeciągu tygodnia rozegrać mecz z Foto-Higieną. Trener Grzegorz Kowalski miał praktycznie do dyspozycji tylko jedenastu piłkarzy, a na rezerwie zajęło miejsce dwóch juniorów. Jeden z nich – Bartosz Modrzejewski – pojawił się nawet na boisku, zastępując Filipa Olejniczaka.

Pierwsza połowa tego spotkania wyraźnie należała do żółto-czerwonych, którzy zdobyli 3 gole. W przerwie w zespole gospodarzy dokonane zostało aż 9. zmian. Dzięki temu mająca więcej sił drużyna Foto-Higieny zdołała odrobić straty, a mecz zakończył się remisem.

FOTO-HIGIENA GAĆ – ŚLĘZA WROCŁAW 3:3 (0:3)

0:1 Stempin 14′
0:2 Stempin 27′
0:3 Muszyński 36′
1:3 Tarnov 53;
2:3 M.Gancarczyk 65′
3:3 Tarnov 69′

Ślęza – Szermach, Berkowicz, Wdowiak, Muszyński, Mankowski, Olejniczak (58’Modrzejewski), Skórnica, Molski, Lewkot, Stempin, Matusik.