IV liga kobiet – terminarz.

Kolejka 1:

04.09.2021 godz.19 Ślęza II Wrocław Kolektyw Radwanice 5:3
05.09.2021 godz.14 Płomień Krośnice Orlik Jelenia Góra 3:0 walkower
04.09.2021 godz.15 UKS Bierutów Polonia Środa Śl. 11:4
04.09.2021 godz.15

04.09.2021 godz.15

UKS SAP Brzeg

Moto-Jelcz Oława

 Zagłębie Wałbrzych

Bielawianka II Bielawa

11:0

2:4

Kolejka 2:

12.09.2020 godz.14:30 Ślęza II Wrocław UKS SAP Brzeg 7:2
11.09.2021 godz.15 Kolektyw Radwanice Orlik Jelenia Góra 13:1
11.09.2021 godz.15 Polonia Środa Śl. Płomień Krośnice 1:9
11.09.2021 godz.17

11.09.2021 godz.15

Bielawianka II Bielawa

Zagłębie Wałbrzych

UKS Bierutów

Moto-Jelcz Oława

2:2

0:3

Kolejka 3:

19.09.2021 godz.15 Moto-Jelcz Oława Ślęza II Wrocław 1:1
18.09.2021 godz.15 UKS SAP Brzeg Kolektyw Radwanice 2:7
19.09.2021 godz.16:30 Orlik Jelenia Góra Polonia Środa Śl. 5:3
19.09.2021 godz.14

19.09.2021 godz.14

UKS Bierutów

Płomień Krośnice

 Zagłębie Wałbrzych

Bielawianka II Bielawa

9:1

2:3

Kolejka 4:

25.09.2021 godz.12:30  Ślęza II Wrocław UKS Bierutów 1:0
25.09.2021 godz.15 Kolektyw Radwanice Polonia Środa Śl. 11:0
25.09.2021 godz.15 Bielawianka II Bielawa Orlik Jelenia Góra 8:2
25.09.2021 godz.15 Zagłębie Wałbrzych Płomień Krośnice 0:1
25.09.2021 godz.15 UKS SAP Brzeg Moto-Jelcz Oława 8:4

Kolejka 5:

03.10.2021 godz.14 Płomień Krośnice Ślęza II Wrocław 3:2
02.10.2021 godz.15 Moto-Jelcz Oława  Kolektyw Radwanice 4:3
02.10.2021 godz.15 Orlik Jelenia Góra Zagłębie Wałbrzych 5:1
02.10.2021 godz.15 Polonia Środa Śl. Bielawianka II Bielawa 1:6
02.10.2021 godz.15 UKS Bierutów UKS SAP Brzeg 4:2

Kolejka 6:

10.10.2021 godz.18 Ślęza II Wrocław Orlik Jelenia Góra 9:0
09.10.2021 godz.15 Kolektyw Radwanice Bielawianka II Bielawa 5:1
09.10.2021 godz.15 Zagłębie Wałbrzych Polonia Środa Śl. 5:0
09.10.2021 godz.15 Moto-Jelcz Oława UKS Bierutów 1:1
09.10.2021 godz.15 UKS SAP Brzeg Płomień Krośnice 3:5

Kolejka 7:

17.10.2021 godz.11 Polonia Środa Śl. Ślęza II Wrocław 2:1
16.10.2021 godz.15 UKS Bierutów Kolektyw Radwanice 2:3
16.10.2021 godz.15 Orlik Jelenia Góra UKS SAP Brzeg 1:7
16.10.2021 godz.15

16.10.2021 godz.15

Bielawianka II Bielawa

Płomień Krośnice

Zagłębie Wałbrzych

Moto-Jelcz Oława

10:0

2:4

Kolejka 8:

24.10.2021 godz.18  Ślęza II Wrocław Bielawianka II Bielawa 1:3
24.10.2021 godz.11 Kolektyw Radwanice Zagłębie Wałbrzych 3:0
24.10.2021 godz.15 Moto-Jelcz Oława Orlik Jelenia Góra 4:1
23.10.2021 godz.15 UKS SAP Brzeg Polonia Środa Śl. 4:1
24.10.2021 godz.15 UKS Bierutów Płomień Krośnice 4:0

Kolejka 9:

31.10.2021 godz.14:30 Zagłębie Wałbrzych  Ślęza II Wrocław 2:1
28.10.2021 godz.18 Płomień Krośnice Kolektyw Radwanice 1:4
31.10.2021 godz.16:30 Orlik Jelenia Góra UKS Bierutów 2:2
31.10.2021 godz.11

30.10.2021 godz.15

Polonia Środa Śl.

Bielawianka II Bielawa

Moto-Jelcz Oława

UKS SAP Brzeg

1:4

3:0 walkower

Kolejka 10:

27.03.2022 godz.11:00  Kolektyw Radwanice Ślęza II Wrocław 7:0
27.03.2022 godz.10:30 Zagłębie Wałbrzych UKS SAP Brzeg 3:1
26.03.2022 godz.15:00 Bielawianka II Bielawa Moto-Jelcz Oława 3:0
27.03.2022 godz.11:00

27.03.2022 godz.12:00

Polonia Środa Śl.

Orlik Jelenia Góra

UKS Bierutów

Płomień Krośnice

0:10

1:6

Kolejka 11:

03.04.2022 godz.13:00 Orlik Jelenia Góra  Kolektyw Radwanice 2:7
03.04.2022 godz.15:00 Płomień Krośnice Polonia Środa Śl. 5:0
07.05.2022 godz.17:00 UKS Bierutów Bielawianka II Bielawa 2:2
08.05.2022 godz.15:00

02.04.2022 godz.14:00

Moto-Jelcz Oława

UKS SAP Brzeg

Zagłębie Wałbrzych

Ślęza II Wrocław

4:0

4:3

Kolejka 12:

10.04.2022 godz.17:30  Kolektyw Radwanice UKS SAP Brzeg 8:1
10.04.2022 godz.18:00 Ślęza II Wrocław Moto-Jelcz Oława 0:6
10.04.2022 godz.11:00 Zagłębie Wałbrzych UKS Bierutów 1:1
09.04.2022 godz.15:00

09.04.2022 godz.15:00

Bielawianka II Bielawa

Polonia Środa Śl.

Płomień Krośnice

Orlik Jelenia Góra

4:2

2:1

Kolejka 13:

24.04.2022 godz.11:00 Polonia Środa Śl. Kolektyw Radwanice 1:3
24.04.2022 godz.17:30 Orlik Jelenia Góra Bielawianka II Bielawa 0:4
23.04.2022 godz.15:00 Płomień Krośnice Zagłębie Wałbrzych 5:0
23.04.2022 godz.15:00

23.04.2022 godz.15:00

UKS Bierutów

Moto-Jelcz Oława

Ślęza II Wrocław

UKS SAP Brzeg

2:2

8:1

Kolejka 14:

31.05.2022 godz.20:00  Kolektyw Radwanice Moto-Jelcz Oława :
28.04.2022 godz.17:30 UKS SAP Brzeg UKS Bierutów 3:7
30.04.2022 godz.20:00 Ślęza II Wrocław Płomień Krośnice 4:2
01.05.2022 godz.14:00

28.04.2022 godz.18:00

Zagłębie Wałbrzych

Bielawianka II Bielawa

Orlik Jelenia Góra

Polonia Środa Śl.

0:0

6:1

Kolejka 15:

15.05.2022 godz.15:00 Bielawianka II Bielawa  Kolektyw Radwanice 5:1
15.05.2022 godz.17:00 Polonia Środa Śl. Zagłębie Wałbrzych 2:5
14.05.2022 godz.12:30 Orlik Jelenia Góra Ślęza II Wrocław 1:1
15.05.2022 godz.14:00

15.05.2022 godz.17:00

Płomień Krośnice

UKS Bierutów

UKS SAP Brzeg

Moto-Jelcz Oława

8:1

1:4

Kolejka 16:

21.05.2022 godz.15:00  Kolektyw Radwanice UKS Bierutów 2:5
21.05.2022 godz.15:00 Moto-Jelcz Oława Płomień Krośnice 4:2
18.06.2022 godz.16:00 UKS SAP Brzeg Orlik Jelenia Góra :
22.05.2022 godz.19:30

22.05.2022 godz.13:00

Ślęza II Wrocław

Zagłębie Wałbrzych

Polonia Środa Śl.

Bielawianka II Bielawa

9:0

0:2

Kolejka 17:

28.05.2022 godz.15:00 Zagłębie Wałbrzych Kolektyw Radwanice
28.05.2022 godz.15:00 Bielawianka II Bielawa Ślęza II Wrocław
28.05.2022 godz.15:00 Polonia Środa Śl. UKS SAP Brzeg
28.05.2022 godz.15:00

28.05.2022 godz.15:00

Orlik Jelenia Góra

Płomień Krośnice

Moto-Jelcz Oława

UKS Bierutów

Kolejka 18:

04.06.2022 godz.15:00 Kolektyw Radwanice  Płomień Krośnice
04.06.2022 godz.15:00 UKS Bierutów Orlik Jelenia Góra
04.06.2022 godz.15:00 Moto-Jelcz Oława Polonia Środa Śl.
04.06.2022 godz.15:00

03.06.2022 godz.20:30

UKS SAP Brzeg

Ślęza II Wrocław

Bielawianka II Bielawa

Zagłębie Wałbrzych