Relacja na żywo z meczu Stilon – Ślęza!

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 11. kolejki III ligi (grupa 3) Stilon Gorzów Wielkopolski – Ślęza Wrocław.

Witamy serdecznie z Gorzowa Wielkopolskiego. Już od godz. 15:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 11. kolejki III ligi (grupa 3), w którym miejscowy Stilon podejmie wrocławską Ślęzę.

STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI – ŚLĘZA WROCŁAW   1:2 KONIEC

0:1 Mateusz Kluzek (28 min.)

1:1 Alan Błajewski (45 min.)

1:2 Tobiasz Jarczak (89 min.)

Stilon: 12. Paszkowski – 6. Ogrodowski, 8. Kaczmarczyk, 11. Błajewski, 14. Maliszewski, 20. Lisowski, 21. Świtaj, 22. Łaźniowski, 23. Pawłowski, 26. Flis, 99. Drame

Ślęza: 12. Gorczyca – 7. Mańkowski, 8. Bohdanowicz, 9. Firlej, 11. Traczyk, 13. Kluzek, 14. Jakóbczyk, 17. Molski, 18. Łątka, 19. Wdowiak, 24. Małecki

Ławki rezerwowych:

Stilon: 13. Gibki, 7. Dikof, 15. Brzytwa, 16. Jakubowski, 17. Enjo, 18. Bednarski, 28. Rymar

Ślęza: 23. Malisz, 2. Lasota, 5. Stempin, 15. Jarczak, 16. Berkowicz

Sędzią spotkania będzie Pan Paweł Horożanecki (Żary).

W Gorzowie jak na razie pochmurno.

Piłkarze są już po rozgrzewce. Już za kilka minut początek spotkania.

Nasi dziś na czerwono – czarno, rywale na biało – niebiesko.

15:03′ Początek spotkania.

1′ Mocne uderzenie Flisa, po którym piłka wychodzi na rzut rożny.

7′ Pierwsze minuty to lekka przewaga rywali. Przed chwilą po dośrodkowaniu Świtaja mieliśmy kolejny rzut rożny dla Stilonu.

13′ Tym razem na bramkę Ślęzy uderzał Świtaj, ale nad poprzeczką wrocławian.

Mecz odbywa się bez udziału publiczności. Zza bram stadionu słychać jednak  doping najwierniejszych fanów miejscowych.

15′ Znów próbował Świtaj, tym razem obok bramki.

16′ Groźna akcja Drame, ale uderzenie po nogach Wdowiaka w boczną siatkę.

18′ Ładna akcja Ślęzy. Po podaniu Traczyka przed szansą stanął Jakóbczyk, ale uderzył zbyt lekko by zaskoczyć Paszkowskiego.

21′ Firlej tuż nad bramką Ślęzy po rzucie wolnym z lewej strony boiska.

23′ Maliszewski z dystansu niecelnie.

28′ Znakomita akcja wrocławian, po której Kluzek wykorzystując błąd obrony wyprowadził nasz zespół na prowadzenie!!!

33′ Żółta kartka dla Błajewskiego.

37′ Wciąż 0:1.

41′ Na boisku przez kilka minut leżał Ogrodowski, potrzebna była zmiana i na boisku w zespole miejscowych pojawił się Brzytwa.

44′ Strzał Łątki mija światło bramki rywali.

45′ Gorczyca faulowany przez Drame w polu karnym Ślęzy.

45′ Żółta kartka dla Flisa.

45′ Błajewski mocnym strzałem doprowadza do wyrównania!

45′ Na bramkę Stilonu strzelał jeszcze po indywidualnej akcji Firlej, nie udało mu się zaskoczyć jednak bramkarza miejscowych. Chwilę potem sędzia zagwizdał po raz ostatni w pierwszej połowie.

PRZERWA

16:10 GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA

50′ Znakomita interwencja Gorczycy po strzale Świtaja.

55′ Jarczak za Kluzka.

58′ Zmiana także wśród rywali. Enjo wchodzi za Drame.

62′ Znakomite podanie w kierunku Świtaja ten jednak na spalonym.

66′ Wciąż 1:1′

71′ Lasota za Jakóbczyka.

76′ Flis groźnie uderzał, ale obok bramki.

77′ Dikof za Switaja.

78′ Traczyk nieprawidłowo powstrzymywany w polu karny. Gwizdek sędziego milczy.

79′ Żółta kartka dla Jarczaka i Molskiego.

85′ Berkowicz za Molskiego, Rymar za Błajewskiego.

88′ Faul Lisowskiego i rzut karny dla Ślęzy.

89′ Firlej nie wykorzystuje jedenastki, ale dobitka Jarczaka jest już skuteczna!!!!

90′ Stempin za Traczyka.