Relacja na żywo z Jeleniej Góry

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 21. kolejki III ligi (gr. 3) Karkonosze Jelenia Góra – Ślęza Wrocław.

0–1
KARKONOSZE JELENIA GÓRA
ŚLĘZA WROCŁAW

Karkonosze: 12. Prochoń – 2. Kuźniewski, 3. Mich. Wawrzyniak, 8. Toure, 9. Dryja, 10. Bębenek, 11. Baszak, 13. Niemienionek, 15. Kulchawy, 16. Galas,20. Sutor

Ślęza: 12. Zabielski – 2. Hampel, 5. Stempin, 9. Mik. Wawrzyniak, 15. Trepczyński, 17. Vinicius, 18. Afonso, 19. Passoni, 21. Samiec, 22. Muszyński, 24. Fediuk

KONIEC SPOTKANIA.

90+4′ Znów Gil, znów nie ma zmiany wyniku.

90+3′ Ależ kapitalna sytuacja Gila. Niestety niewykorzystana.

87′ Niecelny strzał z rzutu wolnego Czerwińskiego.

84′ Rywale bliscy zdobycia wyrównującego gola. Wciąż jednak 0:1.

83′ Niecelny strzał Bohdanowicza.

79′ Mogło być 0:2, ale piłka po strzale Viniciusa minęła słupek bramki rywali

77′ Znów gorąco pod naszą bramką.

73′ Gil za Hampela, Czerwiński za Kulchawego.

72′ Piłka po strzale jednego z rywali odbija się od Samca i wychodzi na rzut rożny.

68′ D. Gil i Siudak za Dryję i Bębenka.

65′ Dobra interwencja Zabielskiego po akcji miejscowych.

64′ Bohdanowicz za Wawrzyniaka, Traczyk za Stempina.

58′ Zmiana wśród gospodarzy. Dąbrowski w miejsce Galasa.

51′ Wciąż 0:1.

46′ Piłka w rękach Zabielskiego po akcji Traore.

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

45+2′ Passoni celnie uderza na bramkę rywali, golkiper miejscowych na posterunku.

45+1′ Dobre interwencje obu bramkarzy, najpierw Prochonia, a chwilę potem Zabielskiego.

45′ Pierwsza połowa potrwa dłużej o przynajmniej trzy minuty.

44′ Bardzo niecelny strzał Stempina.

36′ Dobra okazja dla Ślęzy, ale Prochoń uprzedził Passoniego, a chwilę potem nie dał się zaskoczyć Hampelowi.

32′ Dwie dobre interwencje w krótkim czasie Zabielskiego.

30′ Celny strzał z dystansu Passoniego.

28′ Piłka po strzale Wawrzyniaka wędruje wysoko nad bramką Karkonoszy.

22′ Trepczyński przerywa groźną akcję rywali.

15′ Viiiiiiinicuuuuuuuuuuuuuuussssssssssssssss! Ależ piękny gol naszego zawodnika, który strzałem z dystansu pokonał Prochonia!

12′ Zabielski dobrą interwencją uprzedził wbiegającego w pole karne Traore.

9′ Muszyński starł się w jednej z akcji z rywalem. Potrzebna interwencja fizjoterapeutów obu zespołów.

5′ Żółta kartka dla Baszaka.

3′ Mieliśmy rzut rożny, ale nie stworzyliśmy po nim większego zagrożenia pod bramką rywali.

Rozpoczęli gospodarze.

Sędzią spotkania będzie Filip Paszczyk (Wałbrzych).

Jak na razie w Jeleniej Górze pochmurno.

Witamy serdecznie z Jeleniej Góry. Już od 17:00 rozpoczniemy relację na żywo z meczu 21. kolejki III ligi (gr. 3) , w którym Karkonosze podejmą wrocławską Ślęzę.

Ławki rezerwowych:

Karkonosze: 1.Fościak, 19. Kurianowicz, 6. Szkudliński, 7. Czerwiński, 14. D. Gil, 17. Siudak, 18. Dąbrowski

Ślęza: 1. Czapran, 8. Bohdanowicz, 10. J. Gil, 11. Traczyk, 13. Krukowski, 14. Lima, 16. Hawryło