Zapraszamy na relację live z pojedynku 34. kolejki III ligi Polonia Nysa – Ślęza Wrocław.

POLONIA NYSA ŚLĘZA WROCŁAW

Polonia: 25. Kowalczyk – 3. Fedorowicz, 4. Leśniak, 6. Witsanko, 8. Ostrowski, 9. Danieluk, 15. Czabanowski, 16. Nazar, 17. Duda, 19. Perkowski, 22. Błaszkiewicz

Ślęza: 12. Zabielski – 4. Gil, 5. Stempin, 6. Pisarczuk, 8. Bohdanowicz, 16. Dyr, 18. Afonso, 19. Stępień, 21. Samiec, 22. Muszyński, 25. Kluzek

KONIEC MECZU

90′ Perkowski za Markiewicza.

90′ Gol dla Ślęzy!!!!Strzelcem Muszyński!

89′ Bialik upomniany żółtą kartką.

87′ Golus w miejsce Ostrowskiego.

86′ Kowalczyk świetnie broni strzał Stępnia.

84′ Danieluk upomniany żółtą kartką.

83′ Wojtaszek za Dudę w zespole miejscowych.

82′ Bialik i Palacios za Pisarczuka i Afonso.

80′ Pisarczuk nie wykorzystuje rzutu karnego dla wrocławian!

77′ Świetna okazja dla Ślęzy zmarnowana przez Stempina.

74′ Kowalczyk świetnie broni strzał Wawrzyniaka.

72′ Kolejny gol dla Polonii, na szczęście spalony.

71′ Zabielski kapitalnie broni strzał Ostrowskiego!

69′ Duda wyprowadza zespół Polonii na prowadzenie!

69′ Dwie zmiany w Ślęzie. Boisko opuszczają Bohdanowicz i Gil. W ich miejsce Traczyk i Wawrzyniak.

62′ Od dobrych kilku minut nie oglądamy żadnych sytuacji pod obiema bramkami.

W Nysie zaczęło padać.

53′ Duda strzałem głową doprowadza do wyrównania!

50′ Żółta kartka dla Muszyńskiego.

GRA PO PRZERWIE WZNOWIONA.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

44′ Chwilę potem Witsanko kapitalnie przymierzył na bramkę Ślęzy. Na szczęście wynik bez zmian.

43′ Gol kontaktowy dla Polonii autorstwa Danieluka!

42′ Strzał Pisarczuka z rzutu wolnego bez zagrożenia pod bramką Polonii.

38′ Dobry fragment gry Polonii. Najpierw strzał tuż zza szesnastki, po którym rywale mieli rzut rożny, a chwilę potem znów kapitalna interwencja Zabielskiego po groźnej akcji zawodników z Nysy!

31′ Danieluk uderza piłkę tuż obok słupka naszej bramki.

30′ Samiec bliski zdobycia gola dla Ślęzy! Chwilę później z drugiej strony boiska dwie kapitalne interwencje Zabielskiego po strzałach Ostrowskiego!

28′ Tym razem stały fragment gry dla gospodarzy. Z mocnym strzałem jednego z rywali poradził sobie Zabielski.

26′ Celny strzał Pisarczuka z rzutu wolnego.

24′ Stępień nie daje szans na skuteczną obronę Kowalczykowi i podwyższa wynik na 2:0!

22′ Niecelny strzał Gila po podaniu Stępnia.

20′ Po dośrodkowaniu Gila w pole karne miejscowych, rywale wybijają piłkę na rzut rożny.

18′ Piłka po strzale Ostrowskiego ląduje w rękach Zabielskiego.

15′ Kwadrans meczu w Nysie za nami. Jak na razie prowadzimy z Polonią 1:0.

8′ Był rzut wolny, tym razem dla Polonii. Rywale nie stwarzają po nim zagrożenia w naszej szesnastce…

4′ Po rzucie wolnym wykonywanym przez Pisarczuka Muszyński zdobywa pierwszego gola dla wrocławian!

Rozpoczyna Polonia.

Nasi dziś na czerwono – czarno, rywale na niebiesko- biało.

Sędzią spotkania będzie Mariusz Goriwoda (Gliwice).

Mecz rozpocznie się z piętnastominutowym opóźnieniem.

Witamy bardzo serdecznie z Nysy. Już niebawem rozpoczniemy relację na żywo z meczu 34. kolejki III ligi, w którym miejscowa Polonia podejmie wrocławską  Ślęzę.