Zapowiedź 23. kolejki Betclic III Ligi (gr.3)
Od piątku do niedzieli (20-22 marca), rozgrywana będzie 23. kolejka rozgrywek Betclic III Ligi (grupa 3).
POLONIA NYSA – GÓRNIK II ZABRZE (jesienią 2:2) piątek godz.18:00
Mecz zespołów, które wciąż są niepewne swego bytu i bardzo potrzebują punktów. Na ten moment wydaje się, że w lepszej dyspozycji są Zabrzanie, co nie znaczy, że mogą już sobie dopisać komplet punktów.
SKRA CZĘSTOCHOWA – LECHIA ZIELONA GÓRA (1:1) piątek godz.18:30
Skra potrafiła zremisować w Zielonej Górze i marzy o tym, by urwać też punkty liderowi na własnym boisku.
PNIÓWEK PAWŁOWICE – LZS STAROWICE DOLNE (0:1) sobota godz.13:00
Starcie drużyn zamykających tabelę, którego stawką jest przedłużenie nadziei na utrzymanie.
MIEDŹ II LEGNICA – CARINA GUBIN (2:3) sobota godz.13:00
Sytuacja rezerw Miedzi jest już bardzo trudna, a ewentualna strata punktów w tej potyczce, może jeszcze bardziej ją skomplikować.
WARTA GORZÓW WLKP. – KARKONOSZE JELENIA GÓRA (1:2) sobota godz.15:00
Karkonosze wiosną jeszcze nie wygrały, a o przełamanie tej kiepskiej serii w Gorzowie, może być Jeleniogórzanom niełatwo.
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ – GÓRNIK POLKOWICE (2:3) sobota godz.15:00
Dobrze spisujący się ostatnio beniaminek, wcale nie stoi na straconej pozycji w starciu z wiceliderem, tym bardziej, że Górnik w ostatnich meczach nie zachwycał.
ZAGŁĘBIE II LUBIN – MKS KLUCZBORK (2:1) niedziela godz.14:30
Czy MKS wreszcie wygra mecz w tym roku ? Raczej trudno będzie o to w Lubinie, bo to rezerwy Zagłębia będą w nim faworytem.
STAL JASIEŃ – PANATTONI GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ (1:5) 0:3 walkower
SPARTA KATOWICE – ŚLĘZA WROCŁAW (1:0) sobota godz.12:00
Zapowiedź tego meczu ukaże się w piątek.



