KKP Bydgoszcz – Ślęza: wypowiedzi pomeczowe
Oto, co po spotkaniu KKP Bydgoszcz – Ślęza Wrocław powiedzieli trener naszej drużyny Arkadiusz Domaszewicz oraz piłkarka Dominika Woźniak. Arkadiusz Domaszewicz: ”Każda z drużyn miała swoje sytuacje, żeby wygrać dzisiejsze spotkanie. Do nas należał głównie początek meczu i druga połowa, dzięki której to wygraliśmy mecz z zespołem, który walczy ambitnie o utrzymanie, dlatego uważam, […]
