Ślęza sezon 2025/26 – Wójcik najskuteczniejszy
Czterdzieści dziewięć goli zdobyli podczas sezonu 2025/26 w Betclic III lidze (gr. 3) piłkarze wrocławskiej Ślęzy.
Najwięcej, bo dziesięciokrotnie na listę strzelców wpisywał się Robert Wójcik.
Ogółem bramki dla naszego zespołu zdobywało piętnastu graczy, a jedno trafienie Dominika Budzika (Pniówek Pawłowice) było samobójcze.
Oto całe zestawienie:
|
Imię i nazwisko: |
Liczba goli: |
|
|
Robert Wójcik |
10 |
|
|
Przemysław Marcjan |
9 |
|
|
Karol Chmielewski, Sebastian Jezierski, Tomasz Mamis |
4 |
|
|
Afonso, Robert Pisarczuk, Kamil Popowicz |
3 |
|
|
Przemysław Toboła, Jakub Zawadzki |
2 |
|
|
Kacper Bieńkowski, Błażej Jakóbczyk, Konrad Korba, Mikołaj Wawrzyniak, Dominik Budzik (Pniówek 74 Pawłowice – samobójcza) |
1 |


